Šešios kokybiško maisto parinktys jūsų šuniui

Šunys yra bandos gyvūnai, todėl jie laimingiausi, kai gali naudotis tais pačiais dalykais kaip ir jų bandos draugai. Tai apima maistą ir vandenį. Be to, šunims reikia kokybiškos mitybos, kad palaikytų energingą organizmą ir būtų sveiki. Aukštos kokybės šunų maistas turėtų būti visavertis ir jame turėtų būti visų jūsų šuniui reikalingų maistinių medžiagų, kad jis būtų sveikas. Jis taip pat turi būti skanus, kad jūsų pūkuotas draugas mielai jį valgytų. Laimei, maitinti savo augintinį lengva, nes šiandien rinkoje yra tiek daug puikios kokybės maisto produktų. Tereikia žinoti, kur ieškoti ir ko ieškoti šunų maiste. Laimei, šiame tinklaraščio įraše aptarėme abu šiuos aspektus! Lenda.lt kokybiškas produkcija už gerą kainą.

Ko ieškoti šunų maiste?

ŠuoŠunys yra visaėdžiai, o tai reiškia, kad jie yra vienintelė rūšis, galinti valgyti visas maisto produktų grupes: angliavandenius, baltymus, riebalus ir vitaminus. Tačiau šunų mitybos poreikiai ir mitybos įpročiai skiriasi nuo žmonių, todėl svarbu žinoti, ko ieškoti šunų maiste. Šunų mitybos poreikiai – Šunys yra žolėdžiai, todėl jiems reikia augalinės kilmės medžiagų kaip pagrindinės raciono sudedamosios dalies. – Jūsų šuniui reikia įvairių maistinių medžiagų, kad išliktų sveikas ir tinkamai funkcionuotų. Kai kurios iš jų yra baltymai, angliavandeniai, riebalai, vitaminai ir mineralai. – Šunys yra mėsėdžiai, o tai reiškia, kad jų mityboje nereikia angliavandenių ar riebalų. – Šunims taip pat reikalingi baltymai, vitaminai ir mineralai, tačiau jiems nereikia tiek daug baltymų, kiek žmonėms. – Šunys taip pat turi specifinių mitybos poreikių, nes jie yra mėsėdžiai, o tai reiškia, kad jie negali valgyti tokių dalykų kaip pupelės ar neskaldyti grūdai.

Šunų maisto rūšys

– Sausas maistas – šiame maiste yra tik skoniui sukurti reikalingų ingredientų, o skysčių nededama. – Konservuotas maistas – šis maistas greitai išverdamas aukštame slėgyje, todėl sunaikinamos kenksmingos bakterijos ir parazitai. – Liofilizuoti maisto produktai – šie maisto produktai gaminami užšaldant tam tikrus ingredientus ir pašalinant vandenį, kad maistas neatšiltų ir nesugestų.

Kaip išsirinkti geriausios kokybės maistą savo šuniui?

– Tam tikros sudedamosios dalys, įskaitant baltymus, riebalus ir vitaminus, yra svarbesnės už kitas. – Baltymų šaltiniai yra mėsa, paukštiena, žuvis ir kiaušiniai. – Riebalų šaltiniai – augaliniai, rapsų ir linų sėmenų aliejai. – Vitaminai – tai A, D, E, B12 ir mineralai, pavyzdžiui, kalcis, geležis ir kt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *