Dažniausios skyrybų priežastys

Skyrybos interneteKodėl žmonės skiriasi, kodėl jiems reikalingos skyrybos internete ir gyvenime? Poros, kurios ateina skirtis, nekalba apie tai, kad nutolome nuo Dievo, kad gyvename globaliame pasaulyje, kad laikai keičiasi ir pan. Paprastai jie turi konkrečią priežastį, ir dėl to nori keisti gyvenimą, skirtis.

Neištikimybė

Neištikimybė yra dažna priežastis, dėl ko žmonėms reikalinga skyrybos internete. Visgi, ne viena išsiskyrusi pora pripažintų, kad skyrybų metu ta neištikimybė buvo jau tarsi vyšnaitė ant torto – ne pati pagrindinė priežastis. Tai kas tos kitos skyrybų priežastys? Jų būna daug ir įvairių, tačiau kai žmonės atitolsta vienas nuo kito, jie tarsi ima gyventi atskirus gyvenimus, ir tuomet neištikimybė atrodo kaip dar vienas tokio gyvenimo rezultatas. Tad priežastis būna gilesnė. Labai retai poroje, kurioje viskas puiku, atsiranda toks dalykas, kad kažkuris jos narys, susižavi kažkuo, įsimyli, patiria romaną.

Sako, kad pasikeitė charakteris

Skiriantis sutuoktiniai dažnai kaltina vienas kitą, kad ano, esą, labai pasikeitė charakteris. Galima įsivaizduoti, kad rožiniai akiniai nukrinta visiems, tačiau tai nutinka per pirmąjį draugavimo pusmetį, per kurį ir ima aiškėti tikrasis arba tikresnis žmogaus veidas. O charakteris per daugelį metų labai irgi nesikeičia. Reikia iš anksto žiūrėti, koks jis yra, ir numatyti, kokiu jis vėliau galbūt virs. Klausti savęs, ar galite gyventi su žmogumi, koks jis yra, ar santuokoje bandysite jį pakeisti? Turi iš anksto būti nuoširdus atsakymas, ar galite gyventi su tokiomis ydomis, su tokiomis problemomis.

Netęsi pažadų

Pažadų tęsėjimui mes duodame kažkokį terminą ir vėliau juos tęsime arba ne. Tačiau tas terminas turi praeiti, kad pavyktų įsitikinti. Dažnai tie, kam buvo duotas neištęsėtas pažadas, vėliau jaučiasi labai nuvilti ir apgauti, kaltina net save dėl patiklumo. Nes visą tą laiką, kol dienos ėjo, jie tikėjo ir tikėjosi. Pažadų santuokoje gali būti įvairių, tačiau jų tęsėjimas yra svarbus dalykas.

Nesutaria dėl bendrų planų

Poroms skirtis tenka ir dėl nesutarimų, planuojant ateitį. Gal vienas nori gyventi atsiskyręs miške, kaime, o kitam reikia miesto šurmulio. Gal nesutampa nuomonės net dėl šalies, kurioje būtų gyvenama, pavyzdžiui, vienam gavus pasiūlymą dirbti užsienyje. Yra ir daugiau planų, pavyzdžiui, vaikų turėjimo, kurie taip pat gali neleisti kartu normaliai gyventi ir tuomet padėti gali tik skyrybos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *