Stogų dangos: kokias pasirinkti?

Jei planuojama keisti stogo dangą, natūraliai kyla klausimas, koks pasirinkimas galėtų būti pats geriausias: atrodytų, kad įvairių galimybių yra ne taip ir mažai, tačiau tuomet, kada tenka apsispręsti, tikrai neretai susimąstoma, kokios stogų dangos galėtų būti geriausiu pasirinkimu. Taigi, kokie yra įvairių galimybių didžiausi privalumai bei trūkumai?

stogaiPlieninė danga – tai vienas populiariausių pasirinkimų, ir tai gali pasiteisinti tikrai neretose situacijose. ši stogo danga atrodo estetiškai, o jos kaina tikrai nėra didelė. Nors kartais abejojama, ar jos tarnavimo trukmė bus pakankamai ilga, tačiau praktika rodo, kad tokios dangos paprastai netenka keisti net 30-4 metų ar dar ilgesnį laiką. Taip pat yra svarbu tai, jog plieninę stogo dangą yra labai paprasta montuoti, išskyrus tuos atvejus, jei stogas yra netaisyklingos formos. Tokiu atveju tikrai gali pagelbėti specialistai, kurie tai atliks už jus, ir tereikės kreiptis pagalbos į meistrus.

Dar vienas gana dažnas pasirinkimas – tai šiferio stogų dangos, kurios taip pat pasižymi puikiomis savybėmis. svarbu yra tai, kad tokia danga puikiai izoliuoja garsą ir šilumą, tad namuose visada bus pakankamai šilta bei ramu. dangos kaina tikrai nėra didelė, o stogas atrodo estetiškai. Vienintelis trūkumas yra tai, kad spalvotos stogo dangos gana greitai nublunka (paprastai tai nutinka jau po kelerių metų), o stogo dangų spalvų pasirinkimas taip pat nėra pakankamai didelis. Jei yra labai svarbi stogo danga, tokiu atveju geriausiu pasirinkimu gali būti čerpių stogas, kurio siūlomų spalvų gama iš tiesų yra labai plati. Taigi, tokiu atveju puikiu pasirinkimu gali būti čerpių stogas, ir pastebima, kad šios dangos tarnavimo trukmė yra tikrai labai ilga. Tokia stogo danga paprastai kainuoja brangiau nei kiti galimi pasirinkimai, tačiau, tenka pripažinti, kad ji turi tikrai nemažai privalumų: ji puikiai tinka mūsų šalies permainingiems orams, ir net praėjus gana daug metų, danga atrodys lygiai taip pat, kaip ir pirmą dieną. Nors tokios dangos kaina paprastai yra didesnė nei kitų galimų pasirinkimų, tačiau visa tai nustelbia jos privalumai, ir toks sprendimas gali puikiai pasiteisinti dažnose situacijose.

Jei iškyla tam tikrų klausimų, kokia stogo danga gali geriausiai pasiteisinti, visada galima tiesiog susisiekti su specialistais, ir jie padės jums atrasti patį geriausią sprendimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *