Šviesa ir dekoracijos jūsų vestuvių šventei

Tik tuomet, kai tenka ruošti savo vestuves, sužinai, kad stalo šviestuvai gali būti reikšminga dekoracija, planuojant ir gražinant savo šventės vietą. Apskritai, gal ne be reikalo žodžiai „šventė“ ir „šviesa“ yra tokie panašūs. Nes ten, kur vyksta šventė, ten būna ir šviesos. Štai keletas idėjų, kurios palengvins stilingų vestuvių planavimą ir dekoravimą.

Šviestuvai ant stalų

Stalo lemposGraži idėja yra miniatiūriniai stalo šviestuvai, kurie galėtų išsidėstyti tarp gėlių puokštelių ant stalo. Nors paprastai vestuvių metu ant stalų uždegame žvakes, tačiau galima būtų pasielgti saugiau ir tiesiog uždegti pačius mažiausius ir švelniausius šviestuvus, kurių reikėtų kokių 10 ant pagrindinio stalo. Tuomet tai atrodys puikiai realybėje, nuotraukose, o kartu nekels jokios gaisro grėsmės. Juk visi turime istorijų, kaip bent kartą gyvenime prie švenčių stalo nusideginome plaukus, švarko rankove ar užuolaidą. Paprastai ta ugnis atsiranda nuo žvakių, taigi, šviestuvai būtų saugesnė ir tokia pati stilinga, drauge ir daugkartinio naudojimo alternatyva.

Šviesų girliandos

Ne tik stalo šviestuvai bus tos šviesos, kurios labai puoš šventę. Taip pat puošnus ir labai gražus dalykas bus šviesų girliandos, kurios galės pasikabinti jūsų šventės vietoje palei lubas. Ten atsiradus girliandoms, užgesinus pagrindinį apšvietimą, turėsite labai jaukiai sukurtą šventę. Joje bus smagu dalyvauti, bus romantiška ir gražu. Tiesa, girliandos gali būti ir ten, kur bus šokių aikštelė – tiesą sakant, tai idealus apšvietimas. Nereikia pamiršti ir girliandų, kabinamų medžių šakose. Tik su kiekviena apšvietimo sistema reikia dirbti labai kruopščiai, siekiant, kad būtų užtikrintas saugumas ir nekiltų gaisras ar kitas nesklandumas.

Gėlės

Nuotakos, kurios itin planuoja savo vestuves kaip labai stilingą dalyką, taip pat kvietimuose nurodo, kokių gėlių pageidautų. Pavyzdžiui, gal norima baltų tik gėlių, o gal tik tam tikros rūšies, o gal pasirenkamas kitas akcentas. Taigi, gėlių pirkimas pagal nuotakos pageidavimus – puikus pasirinkimas ir gražios dermės sukūrimas. Jeigu nurodysite kvietime, kokių gėlių atnešti, dar pasakykite ir, kad visiems nurodėte skirtingai, kad negalvotų, jog visi atneš tą patį.

Vienijantis stilius

Galiausiai, esminis dalykas, kurį reikia apmąstyti prieš vestuves – tai vienijantis stilius. Visi stalai, visos grožybės ir viskas, kas bus puošiama, turėtų turėti tą vieną vienijantį stilių, tik tada būsite tikri, kad padarėte viską, kaip reikia. Tuomet ir pigūs dalykai taps reikšmingais akcentais, kai atsiras bendras stilius.

1 komentaras

  1. Per mūsų vestuves norėjom tradicinio varianto tai ėmėm žvakutes, bet kad neatrodytų jos taip varganai tai pirkom prabangius indelius iš meduzosnamai.lt , kad atspindėtų ir visą vestuvių pakilią nuotaiką. Mums labai pasiteisino, grožis tai superinis buvo, kai daug tų indelių prisidėjo ir nuotraukose super atrodė. O dabar namuose kaip dekoro detales naudoju, super dalykas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *