Tekstilės gaminių spalvos interjere: kaip derinti?

Spalvos turi didelę reikšmę, todėl renkantis interjero spalvas reikia labai gerai viską apgalvoti. Kuriant interjero stilių didelę reikšmę turi tekstilės gaminiai, apie kuriuos daugiau galite sužinoti, jei apsilankysite https://www.iksforma.lt/ interneto svetainėje. Kaip derinti spalvas ir kurti gražius namus?

TekstilėKiekviena spalva turi tam tikrą įtaką žmogaus nuotaikai. Vienos spalvos nuteikia pozityviai, kitos nuteikia raminamai, o dar kitos gali erzinti. Namuose reikia atidžiai rinktis ir derinti spalvas. Žinoma, geriausia būtų kreiptis į interjero dizainerį, kad padėtų pasirinkti tinkamai tiek pagrindines spalvas, tiek ir papildančias su tekstilės gaminių pagalba. Vis dėl to, daugelis žmonių į interjero dizainerį nesikreipia. Tokiu atveju galima apsilankyti tekstilės gaminių ir audinių parduotuvėje, kur dirbantys specialistai padėtų jums suderinti tam tikrus pirkinius namams. O jeigu ir toks pasiūlymas jums neatrodo tinkamas, tai reikės patiems bandyti viską rinktis, ir derinti pagal patarimus.

Geriausia interjere rinktis ramias spalvas, kurios yra vienspalvės. Tai reiškia, kad geriau sienas dažyti viena spalva, o ne skirtingomis ar ryškiomis. Jeigu pasirinktumėte sienų spalvas ryškias, tai jos gali netrukus pradėti jus erzinti. Be to, daug paprasčiau bus parinkti tekstilės gaminių spalvas, jei sienos bus ramių spalvų, pavyzdžiui, šviesiai geltonos, baltos ar šviesiais rudos. Tokiu atveju galima bus labai paprastai derinti užuolaidas, baldų audinius, staltieses, pagalvėles ir t.t. Šie audiniai galės būti ryškių ar margų raštų. Tokios papildančios detalės bus puikus pasirinkimas ir galėsite lengviau viską derinti.

Kaip dar vieną naudingą patarimą, reikia paminėti, kad geriausia, kai interjere vyrauja kelios pagrindinės spalvos. Pagalvokite, kokių spalvų norite ir pasirinkite dvi ar tris iš norimų ar mėgstamų. Tuomet prie jų reikės priderinti ir tekstilės gaminių spalvas, kurios gali būti visiškai kitokios. Pavyzdžiui, interjere vyrauja rudos spalvos ir atspalviai nuo šviesių iki tamsių. Tokiu atveju užuolaidos ar pagalvėlės gali būti baltos ar žalios spalvos ir pan. Kitaip sakant tekstilės gaminių spalvos gali būti kontrastingos. Žinoma, galima kurti ir vienodų spalvų bei atspalvių interjerą, kai viskas parenkama panašių spalvų, tačiau tuomet interjeras gali atrodyti nuobodžiai. Pagalvokite ir apie tai. Rinktis reikia tai, kas jums patinka ir jeigu norite ramių spalvų be jokių ryškių tekstilės gaminių akcentų, tai taip ir darykite, juk tai jūsų namai ir juose turite jaustis gerai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *