Traktorius geriausiems darbo rezultatams: į ką atkreipti dėmesį perkant?

Traktorius yra vienas brangiausių ūkininko daiktų. Žemės ūkio traktoriaus pirkimas yra svarbus sprendimas, todėl prieš pirkdami pirmąjį traktorių turite žinoti visus veiksnius, į kuriuos reikia atsižvelgti. Sunkiai uždirbtus pinigus reikia investuoti protingai. Skirkite daug laiko ir gerai ištirkite, kurį traktoriaus modelį įsigyti, kad padidintumėte ūkio produktyvumą. Rinkdamiesi savo ūkiui tinkamą traktorių, atsižvelkite į šiuos veiksnius.

Šiandien technologijų ir modernizavimo svarbos žemės ūkyje negalima pervertinti. Šiandien yra daugybė mašinų ir žemės ūkio įrangos, kurios palengvina ūkininkavimo darbus, yra pelningesni ir žymiai sumažina žmonių pastangas: Jūsų dėmesiui modernus kombainas, efektyvūs diskiniai skutikai ir dar daugiau. Viena iš tokių mašinų yra traktorius. Traktoriai yra viena iš šiuolaikinėje žemdirbystėje naudojamų mašinų, skirtų arimui, žemės dirbimui, sėklų sodinimui, trąšų barstymui, vejos priežiūrai ir daugeliui kitų dalykų. Traktoriai yra naudingi ūkininkaujant, nes yra universalūs, lengvai valdomi ir patvarūs. Tačiau išsirinkti geriausią traktorių savo ūkininkavimo poreikiams gali būti sudėtinga, ypač jei neturite su juo patirties.

6 vertingi patarimai, kaip pasirinkti tinkamą traktorių:

1. Atsižvelkite į savo turtą

Pirmiausia peržiūrėkite savo ūkio dydį ir atitinkamai pasirinkite traktorių. Pavyzdžiui, dideliems ūkiams reikia didesnių arklio galių (45–70 AG) traktorių, nes reikia atlikti įvairius darbus, tokius kaip žemės dirbimas, purškimas, šienavimas ir kt., tuo tarpu mažesniuose ūkiuose reikia apie 35 AG traktorių. Tas pats patarimas aktualus ir tokiu atveju, jeigu Jus domina kombainas, diskiniai skutikai ir kita žemės ūkio technika.

Jūsų traktoriaus pasirinkimas turi atitikti jūsų nuosavybės poreikius. Taigi, planuodami, kokio tipo traktorių pirkti, sutelkite dėmesį į savo nuosavybės dydį. Jūsų pageidaujamo traktoriaus įsigijimas turėtų būti ekonomiškas, atsižvelgiant į esamus ir būsimus jūsų nuosavybės poreikius.

2. Jūsų biudžetas

Svarbu pažymėti, kad traktoriai gali jums kainuoti nemažą sumą, todėl tai yra nemaža investicija. Turite turėti apibrėžtą biudžetą, kad galėtumėte rasti tai, ko ieškote traktoriuje.

3. Arklio galios

Traktorius ir jo arklio galių pasirinkimas yra esminis sprendimas, kuris priklauso nuo jūsų ūkio dydžio ir atliekamų užduočių įvairovės. Šiuo metu gamintojai traktoriaus galiai matuoti naudoja 2 tipų reitingus.

4. Variklis

Svarbu pažymėti, kad jūsų traktorius yra tiek galingas, kiek jame esantis variklis. Variklis lemia traktoriaus arklio galias ir tai, kokį darbą jis gali atlikti. Štai kodėl variklis yra svarbus veiksnys renkantis traktorių.

5. Naujo ir seno traktoriaus pirkimas

Vienas iš sprendimų, kuriuos reikia priimti – pirkti naują, ar seną traktorių. Kyla susirūpinimas, kad daugumos naudotų traktorių grąža mažėja ir jų kaina yra gana didelė. Palyginimui, naujo traktoriaus pirkimas turi daugybę privalumų, susijusių su konfigūracija, dydžiais, saugumu, degalų sąnaudomis ir kt.

6. Hidraulika

Atkreipkite dėmesį, kad traktorius yra įrenginys, kurio darbas apima daug sukimo ir kėlimo. Hidraulinė sistema leidžia tai padaryti. Hidraulinis skystis perduoda energiją per hidraulinę sistemą ir suteikia traktoriui galimybę judėti ir dirbti. Hidraulinis skystis taip pat yra atsakingas už tepimą ir šilumos perdavimo valdymą. Todėl prieš parveždami traktorių namo įsitikinkite, kad visa žemės ūkio technika, tame tarpe ir hidraulinė sistema veikia optimaliai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *