Vestuvinė suknelė

Sutuoktuvių dieną kiekviena nuotaka nori atrodyti ne tik pati gražiausia, bet ir nepakartojama. Didelę reikšmę turi vestuvinė suknelė, tai dažnai tampa galvos skausmu. Ją pasirinkti nuotakai gali padėti gera draugė arba mama. Dažnai sunku vienai apsispręsti, kurį rūbą šiai svarbiai dienai rinktis. Dažniausiai vestuvių dienai skirtos suknelės būna baltos spalvos, tačiau vis dažniau pasirenkamos ir kitos spalvos (paprastai šviesesnių atspalvių). Galima rasti pigesnių ar prabangesnių rūbų sutuoktuvėms. Vieni vestuves daro mažesnes, kada susirenka tik artimiausi draugai ir giminaičiai, o kiti laikosi tradicijų ir vestuves iškelia dideles. Surengti pokylį, kuriame dalyvauja daug svečių nėra paprasta. Visų pirma didesnės išlaidos, ne kiekviena pora gali sau leisti prabangias vestuves. Populiarios vestuvės, kurios tęsiasi vieną arba dvi dienas. Jaunavedžiai renkasi kelionę, o ne ištaigingas vestuves.

Vestuvinę suknelę jūs galite įsigyti:

  • Nusipirkti specialioje parduotuvėje, kuri prekiauja tokiais drabužiais. Jų galite rasti nemažai visoje Lietuvoje. Esama parduotuvių, kuriose galima rasti jau ne naujų vestuvinių suknelių. Tokių galite rasti internete, dažniausiai drabužis būna tik vieną kartą dėvėtas. Tai puikus sprendimas, jei negalite išleisti pakankamai pinigų, kad įsigytumėte naują.
  • Norintiems sutaupyti puikiai gali tikti proginių drabužių nuoma užsiimantis salonas. Vestuvinę suknelę galėsite tiesiog išsinuomoti reikiamam laikui, o po to grąžinti atgal. Tokia suknelė greičiausiai bus ne nauja, tačiau jei norite sutaupyti – tai puiki išeitis. Tokiuose salonuose galima rasti labai gražių ir jums tinkančių suknelių jūsų vestuvėms.
  • Galite kreiptis į siuvėją, kuris pasiūs vienetinį drabužį, vargu ar tokį kas galės atkartoti. Suknelė bus pasiūta pagal jūsų figūros formas. Tai ypač geras sprendimas, jei esate apkūni ar norima paslėpti vienokius ar kitokius trūkumus.
  • Suknelę galite atsisiųsti internetu iš kitos šalies. Internetinėse svetainėse galima rasti daugybę įvairiausių suknelių vestuvėms, žinoma rizika yra, kadangi drabužis gali jums netikti. Tai nebus bėda, jei suknelę atsisiųsite daug anksčiau nei planuojamos vestuvės, kad liktų laiko susirasti kitą, jei netiktų.

vestuvinė suknelėVestuvių žiedas – tai būtinas vestuvių atributas. Nei vienos vestuvės neįvyksta be žiedų. Ši tradicija tęsiasi jau nuo senų senovės. Paprastai žiedai būna padaryti iš aukso. Tradiciškai gali būti pasirenkamas geltonasis auksas, tačiau vis populiarėja baltasis auksas. Jaunavedžiai renkasi įdomesnius žiedus, nori išskirtinių. Daugelis darosi pagal individualius užsakymus. Vestuvių žiedas yra be galo svarbus, kadangi sukuriama šeima, jis sujungia du žmones.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *