Vežimėliai vaikams – patogioms ir smagioms išvykoms

VežimėliaiVežimėliai vaikams yra viena būtiniausių prekių atkeliavus naujam šeimos nariui. Grynas oras vaikams yra būtinas, todėl tėveliai dažnai eina pasivaikščioti su vaikais į parką ar kitur. Vežimėlis ir yra skirtas tam, kad tokios išvykos būtų smagios ir lengvos.

Ką reikia žinoti renkantis geriausią vežimėlį savo brangiausiam turtui?

  • Turbūt patys patogiausi vežimėliai vaikams yra tokie, kuriuos galima būtų pavadinti „trys viename“. Mat tai yra lopšys, sportinis vežimėlis ir dar automobilinė kėdutė. Lopšyje patogiausia vežiotis pačius mažiausius, kurie viso pasivaikščiojimo metu galės ramiai miegoti. Sportinė vežimėlio dalis labai pasitarnaus jau vyresniam vaikučiui, kuriam norėsis pačiam stebėti ir tyrinėti aplinkinį pasaulį. Na, o tai, kad nereikės papildomai dar ir automobilinės kėdutės ieškoti, atrodo labai šauniai. Tačiau reikėtų žinoti, kad tokių vežimėlių korpusas yra pakankamai sunkus, todėl šis variantas ne visada gali būti patogiausias.
  • Vaikiški vežimėliai taip pat yra savotiška transporto priemonė, kuri turi ratus. Čia pasirinkimas irgi yra nemažas. Atsižvelkite į tai, kokiais keliais dažniausiai riedėsite. Jeigu gyvenate mieste ir dažniausia kelio danga yra asfaltas, patogiausia rinktis nedidelius ratukus, kurie padės manevringai ir lengvai judėti. Tačiau jeigu dažniausiai važinėsite neasfaltuotais, ne taip lengvai pravažiuojamais keliais, geriausias variantas yra pripučiami ratai, kurie tokiu atveju riedės paprasčiau.
  • Atsižvelkite ir į metų laiką. Jeigu jūsų mažasis stebuklas atkeliavo rudenį ar žiemą, pirkite uždarą vežimą su neperpučiamomis, šiltesnėmis sienelėmis. Vaikelį labai svarbu apsaugoti nuo darganų ir blogų orų. Na, o jeigu už lango vasara, pirkite vežimėlį su plonesnėmis sienomis, juk perkaisti taip pat yra blogai.
  • Saugos diržai vežimėlyje yra būtini, kad vaikelis neiškristų ir nesusižeistų, ypač kai jis toks judrus ir pats nori tyrinėti pasaulį. Dar vienas puikus dalykas yra buomelis, kuris padės palaikyti dar didesnį saugumą.
  • Rinkitės vežimėlį su stogeliu. Šaltuoju metų laiku, jis apsaugos nuo netikėtai užklupusio lietaus, o karštomis dienomis nuo saulės. Labai svarbu, kad vaikas neperšaltų ar nenudegtų jautrios odelės.

Vežimėliai vaikams turi įvairiausių labai patogių priedų, pvz., apsaugų nuo įkyrių vabzdžių, skėtį, šiltą miegmaišį žiemai ir pan. Tegul vežimėlis tampa patogia ir kompaktiška transporto priemone.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *