Viskas ką turite žinoti apie automobilių nuomą

Automobilių nuoma vienas iš patraukliausių būdų pasiekti reikiamą tašką. Šiomis paslaugomis toli gražu naudojasi ne tik tie, kurie nori apkeliauti svetimą šalį patogiai su auto transporto priemone, tačiau tuo pačiu ir žmonės, kurie siekdami pasilepinti bent kelioms dienoms seną audi iškeičia į naujos klasės bmw. Ir tai tikrai nieko blogo, nes kiekvienas mūsų nusipelnė gyventi komfortabiliai ir tuo pačiu tenkindamas savo norus bei svajones. Automobilių nuoma yra labai paprastas procesas, kuris jums padės gauti transporto priemonę tokiam laiko tarpui, kokio jūs norite. Nepaisant to, kad tai labai paprasta, visgi, reikia išsiaiškinti visas smulkmenas, kad paskui neliktumėte be automobilio arba užstato, kurį yra privalu palikti. Tad domėkimės toliau.

  • nuomaViską galite susitvarkyti internetu. Paprasčiausiai peržvelkite, kokius pasiūlymus pateikia konkreti firma ir išsirinkite modelį, kurio labiausiai norite. Žinoma, kad firma būtų tikra, kad jūs nepersigalvosite – privalote palikti užstatą. Vėliau suma išskaičiuojama iš galutinės kainos už paslaugas.

  • Dažniausiai minimalus laiko tarpas, kuriuo galima naudotis lengvąja transporto priemone yra viena para. Štai mini autobusiukai nuomojami ir kelioms valandoms. Maksimalus laiko tarpas priklauso nuo individualaus susitarimo su vadybininku.

  • Kiekviena firma pateikia konkrečius nurodymus, kas gali naudotis jų transporto priemonėmis. Dažniausiai minimalus vairavimo stažas turi būti ne trupesnis nei dveji metai. Taip pat reikalingas B kategorijos vairuotojo pažymėjimas. Jo kopiją kartu su asmens dokumentu turėsite palikti įmonėje.

  • Jei dėl kokių nors priežasčių norite prasitęsti nuomos laikotarpį, apie tai reikia pranešti kuo anksčiau. Kaina bus automatiškai įskaičiuota į bendrą sumą.

  • Jei mašina sugenda, jus apvagia ar panašiai – privalu kuo skubiau kreipti į firmą. Ji sutvarkys visus reikalingus dokumentus. Kiekvienas automobilis yra draustas, tad jūs finansiškai nenukentėsite. Tačiau nuomodami automobilį pasistenkite jį kuo labiau saugoti. Juk tai ne jūsų nuosavas daiktas ir esate už jį atsakingas.

  • Automobilių nuoma apriboja, kad klientas gauna mašiną su degalais. Atiduodamas ją privalo pasirūpinti, kad bakas būtų pilnas. Jei grąžinant bus pastebėti kokie nors įbrėžimai ar kitokio pobūdžio mašinos sugadinimas – turėsite už tai atsakyti finansiškai.

Automobilių nuoma puikus pasirinkimas tiems, kurie norisi išpildyti savo svajones. Galite išsinuomoti ypač madingą naujos kartos automobilį ir su juo keliauti į prabangų restoraną. Galite susiplanuoti kelionę po Europą ir todėl iš išsinuomoti mašiną… Galimybės labai plačios, o džiugiausia, kad paslaugos egzistuoja.

1 komentaras

  1. naudojuosi ilgąlaiką, tačiau niekada nepastebėjau tokios didelės auto nuomos paklausos. įdomu kieno tai priežastis, negi emgiravusių žmonių grįžimas?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *