Vyriški drabužiai internete

Kartais atrodo, kad jūsų vyrui taip praverstų atsinaujinti spintą ir apsirengti kažką naujo, nenutampyto, madingo, tačiau jis užsispyręs sako, kad ir toliau nori dėvėti tą patį ir už jokius pinigus jo į drabužių parduotuvę nenutempsi. Ne bėda, nes parduotuvė gali ateiti pas jus. Štai interneto parduotuvėje https://www.b-a.eu/ rasite puikų vyriškų drabužių pasirinkimą. Tad laisvalaikiu nuo šiol ne tik ieškokite sau patinkančio drabužio, bet ir tokio, kuris galėtų tikti jūsų vyrui. O paskui arba padovanokite, arba paklauskite nuomonės – gal kartais tokio norėtų. Gal ir jis užsikabins ir ims ieškoti, juk į parduotuvę eiti nereikės, o pirkinius jis gaus.

Džemperiai

Drabužiai tauGražiausias vyriškas drabužis – džemperiai. Pigesni ar brangesni, jie visada atrodo šauniai, suteikia kūnui gerą formą, yra patogūs ir stilingi, dera visur ir visose situacijose. Pigiausi vyriški džemperiai kainuoja mažiau nei 15 eurų, o brangiausi siekia apie 50 eurų. Tad skirtumai net ir nėra tokie milžiniški. Užtat visi džemperiai kokybiški, firminiai, pagaminti kaip tik patogiam dėvėjimui ir stilingam gyvenimui. Štai vyriškas džemperis „Lucke“, kurio yra įvairių spalvų, puikiai tinka ir darbui, ir laisvalaikiui. Švelnios neišskirtinės pilkos spalvos džemperis leis atrodyti puošniai ir netgi solidžiai. Kai, tuo tarpu, juodas džemperis netgi atrodys gana oficialus. Jeigu vyras dirba ne valstybės pareigūnu, su nauju gražiu džemperiu jis tikrai galės eiti į darbą. Kitu atveju – mielai jį sudėvės ir namie.

Striukės

Vyriška striukė visada atrodo kiek rimtesnis pirkinys, nes ją dėvėti tenka visada, tai tampa pagrindiniu lauko viršeliu. Tačiau nuostabu, kad net brangiausios vyriškos striukės b – a parduotuvėje nesiekia 100 eurų kainos. Tai šiltos žieminės „parka“ stiliaus striukės su pašiltinimais, kailiais ir puikiais kapišonais. Su tokiomis – ir į miestą, ir slidinėti. Pigesnės striukės šiek tiek plonesnės, labiau tiktų pavasariui. Yra ir išskirtinio stiliaus mėgėjams, netgi vadinamiesiems hipsteriams. Raudona spalvota striukė „Made yra puošta ryškiaspalvėmis juostelėmis ir priekyje esančiomis kišenėmis. Ji idealiai tiks miesto gyventojui, kuris nori savo apranga kažkiek išreikšti save. Odinė striukė „Baroda“ patiks ir roko mėgėjams, ir važinėtojams su motociklais. Apskritai, odinių striukių čia galima rasti keletą skirtingų, tiek iš odos, tiek iš odos imitacijos. Kokia yra pigiausia vyriška striukė? Ji kainuos nuo 20 iki 30 eurų ir bus labiau pavasarinė negu žieminė. Pagrindinė jos savybė galbūt bus tai, kad ji jau priklausys ne šio sezono naujienoms, o galbūt bus į kolekciją atgabenta kiek anksčiau. Tačiau tai nediskredituos jos kokybės. Ji vis tiek bus puiki, nauja, ir svarbiausia – tinkanti žmogui, kuris ją išsirinks.

Sportiniai kostiumai

Praėjo laikai, kai „treningas“ buvo provincijos ir „marozo“ ženklas. Dabar visas progresyvus miesto pasaulis iš visų jėgų savo išvaizda stengiasi parodyti atletiškumą. Protingas tas, kas sportuoja. Kietas tas, kas sportuoja ir tą moka parodyti. Tad galite vyrui padovanoti ir puikų naują sportinį kostiumą arba bent jau tokio kostiumo kelnes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *