Kaip keliauti tik su viena kuprine?

Kuprinė kelioneiKai pigūs skrydžiai ir lėktuvų populiarumas itin išpopuliarino keliones tik su rankiniu bagažu, atsirado ir didesnis kelionines kuprines susidomėjimas. Kelioninė kuprinė yra patogiausias bagažo tipas, keliaujant. Tereikia mokėti ją taip susidėti, kad tilptų viskas ir joje būtų galima vežtis tai, ko nori, ko labiausiai reikia. Tačiau svarbu ir mokėti viską susitvarkyti taip, kad galėtumėte viską ten sutalpinti.

Nusipirkite gerą kelioninę kuprinę

Norint sutalpinti bagažą į kuprinę, pirma reikės tos kelionines kuprines. Ją pirkti galite ir internetu, nes tada sutaupysite laiko ir pinigų. Tačiau perkant reikėtų žiūrėti į jos išmatavimus. Atkreipkite, kokie yra jūsų leistino kelioninio bagažo išmatavimai, skraidant su pamėgtomis oro linijomis, ir būtent tokią kuprinę ir pirkite. Tiesa, galbūt galvosite, kad verta pirkti didesnę, jeigu ką, įsidėsite eidami per vartus mažiau, o vėliau ir daugiau iš oro uosto išėję galėsite prigrūsti. Logiška. Tačiau verta būtų koncentruotis į tokias kelionines kuprines, kurios savo tūrį didintų į aukštį, o ne į plotį. Mat, jeigu didinsite tūrį į ploti, turėsite labai išsipūtusią kuprinę, su kuria sunkiai visur praeisite. O štai ilgesnę, aukštesnė kuprinė atrodo ne taip gremėzdiškai, su ja patogiau keliauti.

Kuprinės pakavimas

Pasidarykite kelionės daiktų sąrašą. Prieš pakuojantis daiktus, pagalvokite iš anksčiau, ko jums reikia. Beje, jūs nesate vieninteliai, kurie kažkur keliauja. Juk žmonės nuolat vyksta iš vietos, į vietą, ir visi susiduria su ta pačia užduotimi – susidėti bagažą. Manote, jūsų poreikiai labai skiriasi nuo kitų žmonių? Visai ne. Pasirodo, jūs galite tiesiog nesėdėti valandos prie stalo ir negalvoti apie daiktų sąrašą, o parsisiųsti tokį iš interneto. Tokių paruoštukų – šablonų yra pilna. Perskaitykite, pažymėkite, ko jums iš sąrašo reikia, galite ir papildyti. Surūšiuokite būtinus daiktus, kai juos jau norėsite pakuoti. Pakuokite naudojant kuo mažiau vietos, geriausia yra sugalvoti, kaip daiktus sudėti į daiktus. Tarkime, galbūt į batus galima įdėti kojines arba į puodelį sudėti servetėles. Daiktai kartais yra suspaudžiami ir su vakuuminiu prietaisu, tada jiems reikia mažiau vietos. Nepamirškite plastikinio maišelio skysčiams – jis verčiau liktų bagažo viršuje, nes turėsite jį ištraukti, eidami per patikros punktą. Tai, ko reikės labiausiai, laikykite viršuje. O reikės paso, dokumentų, bilietų, skysčių maišelio, elektronikos. Kita vertus, pasistenkite elektroniką palikti namuose, jeigu tai didelis laptopas ar kažkas kitas, be ko galite ir išgyventi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *