Savitarnos skalbykla – naujiena, palengvinanti kasdienybę

Sutikite, savitarnos skalbyklą greičiausiai pirmą kartą pamatėte kokiame nors populiariame amerikiečių filme ar seriale, kurio metu du žavūs jaunuoliai atėjo išsiskalbti savo drabužių ir tarp jų įsiplieskė meilė… Nors Lietuvoje ši paslauga nėra taip plačiai paplitusi, kaip užsienyje, jų poreikis ir populiarumas jau įgavo pagreitį. Savitarnos skalbykla gali tapti greitu išsigelbėjimu ar patogiu ir greitu būdu užtikrinti, jog jūsų spintoje kabės tik švarūs, tvarkingi ir išlyginti drabužiai. Tai neabejotinai mūsų kasdienybę palengvinsianti naujovė, kuri ypač naudinga tam tikroms žmonių grupėms. Kokios jos?

Studentai

LondrisNe paslaptis, kad studentai Vilniuje dažniausiai gyvena bendrabučiuose arba nuomojasi butus, kurių kambariuose jų gyvena po kelis. Visiems žinoma ir tai, kad dėl nepakankamo skalbimo mašinų skaičiaus ar jų senumo bei neefektyvumo, bendrabučių skalbyklomis studentai naudojasi retai. Būtent todėl jaunuoliai nešvarius skalbinius veža į gimtuosius namus ir, būdami suaugę žmonės, padėti susitvarkyti drabužius prašo mamos. Tačiau ar tai tikrai geriausias būdas? Ar norime apkrauti savo tėvus, kurie pagaliau gali mėgautis laisve ir kiekvieną minutę nešokinėti aplink savo vaiką? Savitarnos skalbykla – tai greitas ir efektyvus būdas drabužius išsiskalbti pigiai, kokybiškomis skalbimo mašinomis ir nevargstant su begale nustatymų ir funkcijų.

Nuomininkai

Pasitaiko atvejų, kai nuomojami butai yra nedideli ir juose nėra vietos įrengti pilnai veikiančią, techniškai tvarkingą skalbimo mašiną. Tai gali atbaidyti potencialius nuomininkus, kurie paprasčiausiai neturėtų kitų galimybių išskalbti savo drabužius. Štai čia jums padės savitarnos skalbykla. Kadangi šios vietos įrengtos miegamuosiuose ir gausiai apgyvendintuose rajonuose, galite nebebijoti apsigyventi išsvajotame bute, kuris neturi skalbimo mašinos. Beje, tokiu būdu nemažai sutaupysite. Juk visiems žinoma, kad nepilną buitinę techniką turintis būstas paprastai kainuoja mažiau.

Gyvenantys mažose erdvėse

Jei gyvenate 20 kv. m. butuke arba tiesiog esate begalo tvarkingas žmogus, negalintis apkęsti po visus namus nukabinėtų drabužių, jūsų išsigelbėjimu taps savitarnos skalbykla. Čia galėsite pasirinkti norimą skalbimo būdą, sudėti savo drabužius ir gerai valandai pasišalinti kur tik norite: nueiti į parduotuvę, atsigerti kavos, skirti greitą pasimatymą. Skirtingai nei namuose esanti skalbimo mašina, savitarnos skalbykla nereikalaus nuolat stebėti situaciją ir prižiūrėti savo drabužius, todėl sutaupysite nemažai laiko.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *