Antkapiai reikalauja priežiūros?

Visi trokštame, kad net ir išėjus į kitą pasaulį – mirusio asmens kūnas būtų kuo labiau prižiūrimas, kadangi taip mes rodome savo pagarbą. Nors puikiai suvokiame, kad siela iškeliavusi, visgi, kuriame kapavietes, kurios atitinka stiliaus arba individualių norų standartus. Antkapiai reikalauja nemažai dėmesio. Juk jie viso kapo šerdis ir būtent pastarieji įprasmina viso kapo idėją. Tiesa, jeigu norite, kad antkapiai būtų gražūs ne tik metus ar porą po jų pastatymo – pastaruosius reikia prižiūrėti.

Antkapio priežiūraAntkapiai http://www.bradapaminklai.lt/antkapiai nereikalauja kokios nors labai ypatingos priežiūros, tačiau paprasti patarimai padės akmens luitą išlaikyti kur kas gražesniu. Kuo daugiau dėmesio skirsite, tuo mažiau „užsileisite“ ir pats valymas bus kur kas paprastesnis. Pateiksime kelis patarimus, kurie Jums gali būti naudingi, jeigu norite, kad antkapio valymas taptų įprastu dalyku. Kartą per metus tuo užsiimkite ir tikrai pavyks ilgą laiką išvalyti šį kapavietės elementą.

  1. Antkapiai, lygiai taip pat kaip ir paminklai, gali būti valomo su actu. Tai priemonė, kuri geba pašalinti bet kokio pobūdžio dėmes. Sušlapinkite skudurėlį ir valykite kuo intensyviau. Taip nesunkiai nuvalomos ne tik lietaus paliktos dėmės, tačiau ir jau intensyviau želti pradedančios samanos.
  2. Samanas taip pat galima nuvalyti ir naudojant druską. Paprasčiausiai jos uždėkite ant kempinėlės ir labai lengvais judesiais sukite ratu. Tai padeda ne tik todėl, kad paprasčiausiai šiurkštus paviršius nuvalo svetimkūnį, tačiau pati druska trukdo augalams augti.
  3. Labai gerai valo ir soda, kuri tikrai nesugadins akmens paviršiaus. Vėlgi, su ja, kaip ir su kitomis medžiagomis, reikia elgtis atsargiai. Tiesiog netrinkite labai stipriai ir tokiu atveju tikrai nesugadinsite paviršiaus.
  4. Yra tam tikros specialios priemonės, kurias dažniausiai žmonės perka internetu. Antkapiai valomi su specialiais skysčiais, kurie pritaikyti prie akmens paviršiaus. Žinoma, rezultatas būna puikus, tačiau verta pagalvoti, ar tikrai reikia išleisti daugiau pinigų. Kai galima paprastomis priemonėmis gauti tai, ko Jūs norite.
  5. Antkapiai reguliariai valomi su paprasčiausiu vandeniu ir skudurėliu padės akmens gaminiui išlikti gražiam. Žinoma tokios galimybės egzistuoja tik tiems asmenims, kurie gyvena tame pačiame mieste, kur yra kapinės. Kitu atveju neprivažinėsi ir tuo pačiu tenka ieškoti efektyvesnių priemonių.

Prižiūrimi antkapiai atrodys kur kas gražiau. Visi norime, kad mūsų mylimo žmogaus mirtį įforminantis akmuo atrodytų paprastai, tačiau labai gražiai. Jeigu jį prižiūrėsite – pavyks gauti tai, ko Jums reikia. Svarbiausia, kad egzistuoja galimybės, tad jeigu natūralūs ir tiesiog Jūsų spintelėje randami būdai Jums neatrodo geras pasirinkimas – įsigykite specialias priemones. Kainuoja nedaug, tačiau efektas tikrai puikus ir labai rekomenduotinas.

1 komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *