Autobusų nuoma puikiai tiks jūsų geriausioms gyvenimo atostogoms!

Kelionė nuomotu autobusuAr kada nors pagalvojote kokios būtų nerealios atostogos su būriu draugų svetimoje šalyje? Nuotykiai, atrakcijos ir neišdildomi įspūdžiai patirti kartu geriausioje bei nerealiausioje kompanijoje. Turbūt daug kas apie tai pasvajoja, tačiau visi tuoj pat atkreipia dėmesį į kelionės išlaidas – kokios jos būtų milžiniškos jeigu į kelionę vyktų visi drauge. Tačiau patikėkite, taip tikrai nėra. Šiam tikslui pasiekti jums labiausiai tiks autobusų nuoma. Manote, kad išsinuomoti autobusą yra labai brangu? Na, priklausomai nuo to, keliese ruošiatės keliauti. Jeigu dviese nuomositės visą autobusą, tuomet kaina iš ties atrodys kosminė, tačiau jeigu vykstate apie dvidešimt žmonių, tuomet nuoma toli gražu nebeatrodys neįkandama. Kiekvienam žmogui susidarys ne daugiau nei penkiolika eurų kas yra tikrai mažai kaip kelionei į svečią šalį.

Autobusų nuoma yra patraukli ir tuo, kad keliaudami apsupti nuostabios kompanijos jūs ne tik gali vykti kur norite ir kaip norite, tačiau komforto atžvilgiu tai taip pat yra kur kas patogesnis variantas nei skrendant kai kuriomis Lietuvoje veikiančiomis oro linijomis. Miegoti, sėdėti bendrauti ir net žaisti – visa tai tikrai įmanoma daryti autobuse. Viešuose transportuose jūsų nebeerzins šalia verkiantis kūdikis ar senyva moteriškė, besitepanti sumuštinį. Jūs keliausite su sava kompanija, jūs patys nustatysite maršrutą ir jūs patys būsite viso autobuso šeimininkai.

Jeigu jau kalbama apie tai, kad būsite viso autobuso šeimininkai, tuomet tenka prisiminti ir tai, kad už autobusą visą atsakomybę prisiima jūsų kompanija. Visi nori šėlti bei patirti dar niekur nepatirtų įspūdžių, tačiau viskam privalote nubrėžti ribas. Juk už visą padarytą žalą jūs privalėsite atsiskaityti savais pinigais. Žinoma, jeigu įvyko autobuso gedimas ne dėl jūsų kaltės, niekas jūsų nevers mokėti už remontą, tačiau esant viduje jūs atsakote už kiekvieną, kad ir menkiausią detalę. Nesvarbu ar apliejote sėdynę, išdaužėte langą ar dar kažką padarėte, viskas nuves tik prie vieno – už visa tai susimokėsite jūs.

Jeigu svajojate apie nuotykius, panašius į filmą „Eurotrip“ , tuomet transporto nuoma yra būtent tai ko jums reikia. Galėsite keliauti visur, kur bus įmanoma nukeliauti keliu ir patirti neišdildomų įspūdžių, kuriais džiaugsitės visą gyvenimą. Svarbiausia, kad būtumėte atsakingi ir žinotumėte ribas, nes už visą autobuse padarytą žalą privalėsite atsiskaityti patys. Patirkite smagiausią savo gyvenime nuotykį su geriausia kompanija ir prisiminkite, kad išsinuomoti autobusą didelei kompanijai kainuos kur kas mažiau nei skrendant lėktuvu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *