Kuklių vestuvių biudžetas

Kaip planuoti vestuvių biudžetą?Artėjant vestuvėms ėmė darytis baisu, kad kažko nespėsiu, kad gal nieko nespėsiu, kad kažką, o gal visk padarysiu ne taip. Ėmiau ieškoti visokių patarimų, kaip suplanuoti vestuves taip, kad galėčiau mažiau nerimauti, ir mažiau išleisti. Šaltiniai, aišku, nuvedė į populiarius straipsnius, dar atradau ir svetainę weddingbudgetbreakdown.com kuri galėtų padėti planuoti viską pigiau. Tačiau tas ieškojimas internete man visada padeda nusiraminti. Šiaip ne taip suplanavau pasidariau bent jau pagrindinį sąrašą, ką man reikia pasidaryti, ką turiu žinoti ir, nuo ko pradėti planuoti.

Susituoksime bažnyčioje

Mūsų nuomone, vestuvės yra jungtuvės. Kai randi žmogų, su kuriuo, žinai, tikrai nori praleisti visą gyvenimą, tada turi su juo susituokti. Esi visiškai tikras ir laimingas dėl jo ar jos. Taigi, ir mes norime tuoktis ne dėl giminių, ne dėl draugų, ne dėl kažko, kas būtų netikra. O tiesiog todėl, kad norime mes prisiektume vienas prieš kitą. Kadangi vyras yra tikintis, tai priesaikos vien civilinės metrikacijos biure neužtenka. Reikia prisiekti ir bažnyčioje. Taigi, planuoti darą reikia ir pagal tai, kada bažnyčioje gausime vietą.

Oficialūs pietūs ir vakarėlis draugams

Mąstėme apie vestuves ir kitus žmones. Kiek man pačiai teko eiti į vestuves, tai buvau labai nelaiminga ir viskas, kas ten vyko, man nepatiko. Tai kodėl norėčiau pati dar ir kitiems įkišti tokią pareigą vykti į kažkokią tolimą sodybą ir ten švęsti? Nekenčiu pompastikos ir oficialių švenčių, todėl nuomoti pirtis ir sodybas tam neketinu. Žinau, kad giminės tikrai nori tokio dalyko kaip kažkokios oficialesnės vestuvės, taigi, tikrai pirmiausiai reikia jiems padaryti kažkokius oficialius pietus, kad būtų patenkinti. Gal tiesiog tėvus ir liudininkus nusivesime į restoraną, kuriame smagiai papietausime. O taip pat juk bus vakare ir linksmas vakarėlis su draugais. Tačiau galvojame nieko ištaigingo nedaryti, tiesiog nueiti į barą. Bare užsakysime pusę salės su keliais staliukais ir ten atšvęsime. Jau nesame ir tokie jauni, kad būtinai norėtume šokti iki ryto ar panašiai.

Povestuvinė kelionė

Na o visas išlaidas, kurias būtume galėję išleisti ant vestuvių pompastikos, išleisime kelionei. Abu labai norime nuvykti į Niujorką, tad taip ir padarysime. Jau turime bilietus. Manau, vestuvės pirmiausiai turi būti šventė tau pačiam, tad kam save apkrauti kokiais nors nebūtinais dalykais, pompastika, jeigu tai, ko iš tiesų nori, yra kelionė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *