Automobilių nuoma

Automobilių nuoma užsienyje gana populiari jau nuo senų laikų, ir, nors Lietuvoje tai tikrai nėra naujovė, tačiau ji ėmė sparčiai populiarėti tik dabar. Seniau buvo manoma, kad tai tėra bereikšmis pinigų leidimas, tačiau vėliau pastebėta, kad tai turi tikrai nemažai privalumų, ir nuoma pasiteisina tikrai dažnais atvejais. Taigi, kada išsinuomoti automobilį gali būti geriausias sprendimas?

Kartais nutinka taip, kad nuosavas automobilis sugenda visai netinkamu metu, ir išsiversti be automobilio gali būti kebloka. Deja, kartais automobilių remontas užtrunka ne vieną ir ne dvi dienas, taigi, tenka ieškotis sprendimų, kaip elgtis šioje situacijoje. Kartais pagalbos prašoma draugų, kai reikia nuvežti į vieną ar kitą vietą, tačiau ne visi turi tiek laiko, kad galėtų padėti šioje situacijoje. Tikrai nereikia nė sakyti, kad važinėjimas taxi kainuos tikrai nepigiai, ypatingai tuo atveju, kai daug tenka važinėti darbo reikalais. Taigi, tokiu atveju automobilių nuomagalėtų būti vienu geriausiu sprendimu, nes jūs gausite techniškai tvarkingą automobilį, kuriuo galėsite naudotis tiek, kiek jums reikės. Paprastai išsinuomojus automobilį ilgesniam laikui, jo paros nuomos kaina mažėja, taigi, tai jums kainuos pigiau. Kartais manoma, kad automobilių nuoma yra pernelyg brangi, tačiau tai nėra tiesa, nes už parą galite sumokėti ir septyniasdešimt ar aštuoniasdešimt litų, jei nuomositės trumpam laikui.

Emigrantai, grįžę į Lietuvą trumpam laikui, ne visada čia turi palikę savo transporto priemonę, taigi, norint aplankyti visus savo artimus žmones gali užtrukti ganėtinai daug laiko, jei bus naudojamasi visuomeniniutransportu. Kur kas palankesnis variantas – automobilių nuoma, kurios kaina, lyginant su kitų šalių nuomos kainomis, yra gerokai mažesnė.

Taip pat paranku nuomotis automobilį ir tais atvejais, kai ne savo automobiliu darbo reikalais vykstate į kitą miestą. Važinėti taxi gali būti brangoka, taigi, jei tenka daug važinėti, kur kas pigiau išsinuomoti automobilį. Nepažįstamame mieste nepasiklysite, jei už simbolinį mokestį išsinuomosite ir navigacijos sistemą.

Gana populiaru nuomotis automobilį ir įvairių švenčių proga. Gana dažnai automobilius nuomojamasi per vestuves, nes ne visada norima važiuoti į bažnyčią ar civilinės metrikacijos skyrių nuosavu automobiliu. Niekam ne paslaptis, kad dauguma lietuvių važinėja gana senais nuosavais automobiliais, taigi, tokiomis ypatingomis progomis tikrai galima sau leisti bent jau išsinuomoti automobilį.

Žinoma, situacijų, kuomet praverčia išsinuomoti automobilį, gali būti daugybė, taigi, kai jums reikės automobilio, apsvarstykite šią galimybę – gana dažnai tai gali būti pačiu geriausiu sprendimu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *