Būdai saugoti savo telefoną

Kokie yra efektyviausi būdai apsaugoti savo mobilųjį ar išmanųjį telefoną? Tai visada yra dėklai telefonams, apsauginės plėvelės, jūsų pačių atsargus elgesys. Štai keli paprasti patarimai, kurių paisydami, galėsite visada ilgiau turėti telefoną.

Patikimas dėklas

Dėklai telefonamsAišku, kad kiekvieno telefono dėklas yra būtinas atributas. Jeigu jūs perkate batų parduotuvėje batus ir jums siūlo batų tausojimo priemones, jūs dar galite atsisakyti, nes galbūt galvojate, kad šiuos pigius batelius naudosite labai trumpai. Tačiau, kai perkate aparatus, telefonus, tada jau negailėkite kelių eurų apsauginėms priemonėms. Jie gali visiškai padėti sutaupyti, padaryti taip, kad telefoną galėtumėte turėti tikrai daug ilgiau. Kam reikalingi telefonų dėklai? Visų pirma, jūs turėsite telefoną apsaugoti nuo smūgių. Negalite tikėtis, kad telefonas bus sveikas ir saugus, jeigu jo nesaugosite nuo smūgių. Smūgiai gali pražudyti telefoną, ir jūs būtinai turite pasistengti jį saugoti. Geras telefono dėklas yra ne tik stilingas, bet jis ir apsaugo jūsų telefoną nuo šių pagrindinių blogybių: nuo kažkokio trankymo, nuo ekrano sudaužymo, nuo susibraižymų, jeigu aplietumėt skysčiais – nuo drėgmės. Turite žinoti, kad sutrenktas telefonas gali pradėti išvis neveikti, nes nežinote, kur kokia schema atšoks ar laidelis nutrūks. Net turint garantiją jūsų telefono niekas nemokamai netaisysi, jeigu pats jį ir sudaužėte. Taigi, būtinai pasistenkite apsaugoti save ir savo turtą ir naudoti gerą, patikimą telefono dėklą.

Apsauginė plėvelė

Dažniausiai žmonės galvoja, kad jeigu turi telefono dėklą, tai jau nereikia apsauginės plėvelės. Nes maždaug ekranas nesuskils. Tai tiesa, plėvelė nuo suskilimo į spalvotą drugelį neapsaugos, čia labiau reikalinga apsauga nuo smūgių. Tačiau pabandykite prisiminti savo ilgiausiai naudotą telefoną. Gal naudojote jį metus, du, o gal tris? Kaip paskutinėmis dienomis atrodė jo ekranas? Tikriausiai buvo visas subraižytas, apterliotas, taip sugadintas, kad nieko negalėjote net matyti, kas per tą ekraną yra rodoma. Taigi, įsivaizduokite, kas bus, kai jūsų brangusis telefonas, kurio beveik visas plotas ir yra tas ekranas, atrodys, kai jį ilgiau panaudosite. Tai taip jis ir atrodys – kad nieko nematysite. O jeigu naudosite apsauginę plėvelę, tai visas tas siaubingas subraižymas ir šalutinis poveikis atiteks plėvelei. Praeis du metai, o gal pusantrų, jūs tiesiog nulupsite plėvelę ir turėsite telefoną kaip naują. Tada galėsite užklijuoti dar vieną plėvelę ir viskas – jūsų telefonas išsaugotas, galite toliau naudoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *