Būsto interjeras harmonijoje su gamta

Apsilankę Dubingiai.lt rasite įvairiausių stilių sprendimų interjerui: baldų, detalių, dekoro elementų ir pan. Tačiau šį kartą mes kalbėsime tik apie vieną dalyką – interjerą, kuris yra puikioje dermėje su gamta. Tai tam tikras interjero stiliaus kelias, kuris kuria harmoniją jūsų galvoje, širdyje ir namuose.

Namų vietos pasirinkimas

DubingiaiNamų susijungimas su tikra gamta visų pirma priklauso ne nuo interjero, o nuo pasirinkimo statyti namus vienoje ar kitoje vietoje. Jeigu statote namą kažkur užmiestyje, kur išteka visi purvai su vandeniu, kur aplink pramoniniai rajonai ir metalo apdirbimo sandėliai, o nuo upės ir miško toli toli – sunku pasakyti, kokia gi bus ta darna su gamta. Dar mažesnė ji bus mieste virtusiame priemiestyje, kur visur 7 kilometrų spinduliu tik gamyklos ir sandėliai, ir net neauga medžiai. Ir visiškai kitoks ryšys bus senose sodybose, aplink kurias obelys svarina šakas, dūzgia bitelės, viskas beprotiškai kvepia. Net sunku galvoti apie tokius dalykus, kokie jie mums artimi, ir drauge – tolimi – nes niekas (savo noru) jau taip nebegyvena. Taigi, jeigu norite darnaus ryšio su gamta ir harmonijos, pirmiausia rinkitės gyvenimą tokioje vietovėje, kurioje būtų bent kažkiek (arba – kuo daugiau) gamtos. Tuomet, projektuojant būstą, siekite, kad būtų kuo daugiau langų ir vitrinų į tuos gamtinius kraštovaizdžius. Taip pat labai svarbu, kad langai būtų ir į šviesos kupinesnes puses – pietus ir rytus.

Natūralios medžiagos

Kitas žingsnis, norint sukurti nuostabų interjerą – tai natūralios medžiagos. Natūralus tinkas, mūras, taip pat, aišku – mediena. Ir stiklas. Ir kuo mažiau plastiko, plastikinių elementų. Štai tada ir galėsite džiaugtis natūralumu alsuojančiais namais, kurie tikrai kurs harmoniją jūsų širdyje, jūsų viduje ir tiesiog jūsyse.

Natūralios spalvos

Kad ir iš kokių medžiagų kursite namus, vis tiek labai didelę reikšmę teiks tai, iš kokių medžiagų visa tai darysite. Jūsų užduotis: kurti namus tik iš natūralių medžiagų, kurios visiškai jums leistų tik džiaugtis tuo, kaip gyvenate. Taigi, natūralios spalvos bus tas ženklas, rodantis, kad jūs prisitaikote prie gamtos, o ne norite iš jos išsiveržti, išsišokti.

Tvarka ir netvarka

Galiausiai dėl tvarkos. Kaip žinome, gamtoje būna visko, tačiau gamta turi tam tikrą ritmą. Arba visiškai tuščia, arba visko daug. Tankumynai ir proskynos. Iš tiesų, toks ritmas yra malonus ir žmogui, todėl ir jūs tokiu rimtu galite planuotis savo interjerą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *