Jautriausi skalbiniai

Kuomet reikalingas skalbimų mašinų remontas, http://skalbimo-masinu-remontas.vilniuje.eu gali padėti. Tačiau kartais skalbiniai sugadinami ir dėl mūsų pačių kaltės. Kai kurie skalbiniai tiesiog yra jautresni negu kiti, ir juos skalbti reikia labai atsargiai.

Ką galima skalbti nebijant?

Visgi skalbykliu remontas būtų reikalingas rečiau, jeigu žmonės naudotų skalbykles pagal paskirtį ir skalbtų viską taip, kaip galima. O kartais dar ir įpiltų nukalkintojo ar netgi reikiamu metu išsikviestų meistrus profilaktinei apžiūrai (o ne paskutinę akimirką, kai visas butas jau plaukte plaukia).

Kokius skalbinius galima drąsiai skalbti su bet kuria programa? Tamsius, kieto audinio, tokio kaip džinsais, drobė ir medvilnė. Taip pat tokiu būdu galima skalbti rankšluosčius (ir reikėtų, kad išsivirtinų visos bakterijos), taip pat patalynę reikia skalbti karštame labai vandenyje.

Jautrūs skalbiniai: vilna

Buitinės technikos remontasDar vienas svarbus skalbinių elementas: jų sudėtyje esanti vilna. Jeigu skalbiate vilnonius rūbus arba tokius, kurių sudėtyje yra kažkiek vilnos, galite tikėtis visokiausių dalykų. Gali būti, kad vilna susitrauks ją beskalbiant. Taip pat gali būti, kad prasitampys. Todėl vilną reikėtų skalbti labai atsargiai, ne per karštame temperatūroje, taip pat nenaudojant centrifugos.

Jautrūs skalbiniai: tiuliai ir pėdkelnės

Dar vienas nuostabus dalykas – tai tiuliai ir visokios pėdkelnės, kurių gali būti tikrai nemažai, jeigu darote generalinė skalbimą. Taigi, skalbkite tokius dalykus atsargiai, tali visko būti. Tai labai jautrūs audiniai, kurie gali itin lengvai plyšti, taip pat ir susitraukti ir kitaip nukentėti. Tam, kad viskas būtų gerai, turite pasirūpinti tokių drabužių tinkamu skalbimu.

Jautrūs skalbiniai: balti

Balta spalva yra ta, ant kurios liks visų kitų spalvų pėdsakai, jeigu tik kažkas bus negerai. Jeigu tik į skalbimo mašiną įmesite bent vieną drabužį, kuris šiek tiek dažo, iškart pajusite, kaip tai baigsis. Taigi, pasistenkite viską daryti taip, kad balti būtų visada skalbiami visiškai atskirai. Ir tai juos reikėtų išskaidyti pagal tai, koks čia audinys, nes temperatūrų skirtumai gali būti dideli, kaip ir džiovinimo sąlygų.

Jautrūs skalbiniai: ryškiaspalviai

Tie skalbiniai, kurie kitus nudažo, irgi yra jautrūs, kadangi jiems reikia specialios temperatūros. Jeigu rūbai nors kiek dažo, geriausia juos po vieną skalbti rankomis visiškai šaltame audinyje. Arba dažančius vienos spalvos rūbus galima dažyti, oi, skalbti kartu būgne, tuomet jie visi gausis dar ir to paties atspalvio, ne tik tos pačios spalvos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *