Vaistinėse internete ypač dažnai apsiperka jaunos mamos

Daugelis mūsų mėgstame apsipirkti internetu: tai greita, saugu ir patogu, be to, nereikia niekur eiti iš namų, todėl sutaupome nemaži laiko. Didesniuose prekybos centruose išvargina ne pats apsipirkinėjimo procesas, bet žmonės: reikia brautis pro lentynas, pro kažką nusipirki ištroškusių žmonių minią. Internete viso to nejaučiame, apsipirkti galime bet kuriuo paros metu, kad ir paryčiui, nes nė viena interneto parduotuvė darbo laiko neturi. O kuo šiuolaikiniams pirkėjams tokios patrauklios tapo interneto vaistinės, pavyzdžiui, Farmaplius.lt? Pabandysime į visa tai pažvelgti.

farmaplius.ltInterneto vaistinės labai palankios tapo mamoms, auginančioms naujagimius. Kaip žinia, ką tik gimusio vaikelio vieno ilgam nepaliksime, o kartu jį vežtis į prekybos centrus – pernelyg nesaugu: mažylis gali užsikrėsti ir susirgti. Ir pati mama apsipirkinėdama su mažyliu patirs daug streso. O būnant namuose pasipirkti galima bet kada, pavyzdžiui, tada, kai mažylis miega. Mamytės interneto vaistinėse gali įsigyti buteliukų, žindukų, kremų nuo iššutimo, netgi žaisliukų, kramtukų ir kitų ne visai su medicinos sfera susijusių prekių. Vaistinėse pardavinėjamos naujausios prekės, tad čia galima įsigyti tai, kas buvo ką tik pagaminta.

E-vaistinėsse gausu ir kūdikiams skirtos specialios kosmetikos, subalansuotos ir ne tokios agresyvios, kaip kad toji, kuri pardavinėjama prekybos centruose. Taip pat čia galima įsigyti valgymo įrankių, sauskelnių, mišinukų, natūralių ir ekologiškų vaisių ar daržovių tyrelių, netgi naujagimiams ir jų mamytėms skirtų dovanėlių rinkinių. Tai labai patogu, nes vienoje Farmaplius.lt galima įsigyti daugybės rūšių prekes. Taip sutaupoma, nes nebereikia mokėti banko mokesčių už pavedimus, nebereikia atskirai mokėti už siuntimą. Juk, auginant mažylį, jam norisi duoti viską, taigi ir keli sutaupyti litai jau daug ką reiškia.

Sau mamytės ar būsimos mamytės gali įsigyti specialių diržų, skirtų ką tik pagimdžiusioms moterims. Šie diržai padės išvengti nukarusios pilvo srityje odos, ir ateityje nebebus reikalinga pilvo plastika ar kitos su odos pertekliumi pilvo srityje susijusios procedūros bei operacijos. Aišku, negalima teigti, kad jei dėvėsite diržą, antsvorio ir odos pertekliaus problemų išvengsite. Tačiau diržo dėvėjimas išties efektyvus norinčioms taip ir nesužinoti, kas gi yra toji pilvo plastika. Jau iš karto po gimdymo reikia pradėti rūpintis savo išvaizda ir bandyti atgauti buvusias formas. Daugelio mamyčių klaida – jos pernelyg daug dėmesio skiria naujagimiams ir save tarsi pamiršta. Tad rūpinkimės ne tik mažyliais, bet ir savimi. 

1 komentaras

  1. Daugelis itin pamėgo apsipirkti internetu ir ne be reikalo, juk tai greita, saugu ir patogu, be to, nereikia net kelti kojos iš namų, todėl sutaupome gana nemaži laiko. Juolab jei tai jauna šeima, kuri turi mažylį, taigi vartojimo poreikiai būna itin išaugę, o apsipirkimas internetu itin pasitarnauja jaunoms šiuolaikinėms super mamytėms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *