Interneto vaidmuo kelionių lėktuvu rinkoje

Internetas mums suteikia galimybę atlikti daugelį dalykų savarankiškai, kas anksčiau atrodė neįmanoma be toje srityje dirbančių asmenų įsikišimo. Iš vienos pusės žvelgiant, tai itin patogu klientui – greitai ir patogiai galima sutvarkyti visus reikalus. Kita vertus, internetas naudingas ir pačioms įmonėms: jei visa ar bent dalis verslo perkeliama į virtualią erdvę, galima gerokai sutaupyti – tiek patalpų nuomai, tiek ir darbuotojų atlyginimui. Be interneto savo veiklą sunkiai įsivaizduotų ir skrydžių kompanijos. Lėktuvų bilietai ir internetas – šiandien glaudžiai susiję.

1.      Internetas – savarankiškos bilietų rezervacijos įrankis.

Nieko nebestebina, jog internetu, rezervuodami bilietus, naudojasi kelionių agentūrų darbuotojai. Tačiau jokie prisijungimo slaptažodžiai neriboja galimybės tuo užsiimti savarankiškai. Internetas tam atviras. Netgi turite keletą pasirinkimų, iš kur lėktuvų bilietai gali būti įsigyjami. Tai gali būti tų pačių kelionių agentūrų ar bilietų pardavimų biurų svetainės, bilietų rezervacijos sistemos lietuvių kalba ar konkretus avialinijų internetinis tinklapis. Kad ir koks būdas bus pasirinktas, lėktuvų bilietai kainuos pigiau nei perkant juos per tarpininkus.   

2.      Internetas – galimas būdas bilietų apmokėjimui.

Mokėti už paslaugas internetu – savaime suprantamas dalykas. Tai yra saugu, kad ir ką sakytų skeptikai (situacijas, kai kažkas sužino konfidencialius mūsų prisijungimo duomenis, dažniausiai išprovokuojame patys). Pervesti pinigai gaunami kelių valandų bėgyje (jei tai darbo diena). Palyginimui: bankinis pavedimas gali užtrukti kelias dienas. Tad mokėjimas internetu – idealus variantas tiems, kuriems lėktuvų bilietai reikalingi labai greitai. Beje, įsigijus bilietą neretai galimas apmokėjimas tik kreditine kortele, kuri pas mus dar nėra itin populiari. Tad patogu naudotis internetinėmis bilietų rezervacijos sistemomis, kurios konkrečiai pritaikytos mūsų šalies situacijai.

3.      Elektroniniai lėktuvų bilietai.  

Norint atsispausdinti bilietus, nereikės niekur eiti ar ieškoti spausdintuvo. Šiandien popierinių bilietų beveik nebeliko (išskyrus keliuose oro uostuose) – juos atstoja asmens dokumentas ir unikalus bilieto numeris, atsiunčiamas į elektroninį paštą.

4.      Internetas apsaugo nuo sumaišties prieš skrydį.

Internetu galima atlikti skrydžio ir netgi bagažo registraciją – tai sutaupys jūsų laiką ir nervus prie skrydį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *