Fotoknyga – ilgesniam atostogų gyvavimui

Atėjus šaltiems orams, vis rečiau keliame koją iš namų, tačiau dažniau pavartome nuotraukų albumus ir prisimename nuostabias vasaros akimirkas. Kadangi žiemą daugiau laiko praleidžiame namuose, galime sau leisti peržiūrėti vasaros atostogų nuotraukas ir atsirinkti pačias gražiausias. Šiltuoju metų laiku retai kada randame tam laiko, todėl atšalus orams galima pasinaudoti proga. Gražiausias vasaros gali būti įamžintos fotoknygoje, kurią bus ne tik malonu vartyti, bet foto knyga puikiai atrodys ir lentynoje.

Susikurti fotokntygą labai paprasta, tereikia laikytis taisyklių, kaip tai padaryti teisingai. Galite prie nuotraukų pridėti ir tekstus, kurie padės jūsų prisiminimams gyvuoti dar ilgiau. Fotoknygą galite susikurti tiesiog internetu – atsidarykite internetinį puslapį, siūlantį susikurti savo fotoknygą. Kartais tai galima padaryti tiesiog online, ir jums nereikės atsisiųsti jokių programėlių, galinčių padėti tai padaryti. Kad fotoknyga atrodytų dar gražiau ir atitiktų tam tikrą tematiką, galite pasirinkti šablonus: pavyzdžiui, šabloną, atitinkantį vaikų darželio, aplankytų šalių, ir kitokią tematiką.

Kodėl verta rinktis būtent fotoknygą?

Kartais nuotraukų prisikaupia tikrai daug, ir jas norima sudėti į gražius albumus, tačiau gana dažnai ne ką mažiau būna svarbu tai, kaip tie albumai atrodys lentynoje – paprasčiausiai norima, kad jie būtų tokio pat aukščio, tačiau ne visada pavyksta rasti tokius pačius albumus, kaip pirkot prieš porą metų ar dar seniau. Foto knygos gali būti įvairaus formato, ir kas kartą galite pasirinkti tokį pat, taigi, būsite užtikrinti, kad foto knygos puikiai atrodys lentynoje. Kai pasirinksite tam tikrą foto knygų tematiką, bus visai nesunku atskirti knygas, ir, norėdami pavartyti vienokią ar kitokią foto knygą, ją galėsite atskirti tiesiog ant viršelio.

Kadangi keliant nuotraukas taip pat galite parašyti užrašus prie nuotraukų, jums nereikės vargti ant pačių nuotraukų maketuojant datas ar kitas svarbias žymes. Anksčiau, norint pabrėžti tam tikras išskirtines žymes, ant nuotraukų buvo klijuojami lapeliai, o šiandien to daryti nebereikia, nes yra foto knygos, kuriose viską galite pateikti itin vaizdžiai. Taigi, tai daug paprasčiau, o ir estetiškai foto knygos gana dažnai atrodo kur kas gražiau nei albumai. Užtruksite vos pusvalandį, kol susikursite savo fotoknygą, o užfiksuotus įvykius atsiminsite tikrai ilgai!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *