Keltai į Vokietiją

Nors jau atėjo žiema, tačiau tai nereiškia, kad apie atostogas galite tik pasvajoti. Tikrai galite sau leisti apsilankyti svečiose šalyse bet kuriuo metų laiku, juolab, kad šiandien siūloma įvairių keleiviams palankių būdų pasiekti norimą tikslą. Keltai į Vokietiją padės jums nukeliauti iš Klaipėdos į Kylį. Jums nebūtina derintis prie kelto grafiko – iš Klaipėdos į Kylį galima persikelti net šešias savaitės dienas, taigi, tikrai rasite tinkamą datą, kada galėsite keliauti.

Jei jau seniai atostogavote, ir dar nesate lankęsi Vokietjoje, dabar tam tikrai palankus metas. Keltu pasiekus Kylį, visai nesunkiai galite nuvykti į Hamburgą, ir čia tikrai bus, ką pamatyti: pavyzdžiui, turistų pamėgtą prieskonių muziejų, kuris visame pasaulyje yra vienintelis. Šis muziejus buvo įkurtas prieš dvidešimt metų kiek senesniamenei šimto metų pastate. Čia pamatysite įvairiausių prietaisų, skirtų prieskonių pramonei. Manoma, kad prieskonius žmonės pradėjo naudoti dar prieš 50 000 metų, tad jie tikrai turi savitą istoriją, kuri bus tikrai įdomi. Teigiama, kad Vokietijoje už šafrano "klastojimą" grėsė mirties bausmė – ir tai tik vienas įdomesnių faktų, kuriuos sužinosite apsilankę šiame muziejuje.

Žinoma, tai nėra vienintelė galimybė, kur galima apsilankyti, nuvykus į Hamburgą. Taip pat galite aplankyti unikalų muziejų, kuris įkurtas povandeniniame laive, arba planetariumą. Jei norite pamatyti, kaip šis miestas atrodo iš aukštai – apsilankykite Michael bažnyčioje, nuo kurios bokšto atsivers tikrai įstabus vaizdas. Nors ši "atrakcija" yra mokama, tačiau tai išbandžiusieji teigia, kad trijų eurų tam tikrai nereikėtų pagailėti.

Jei keliaujate su vaikais, jiems nuobodžiauti tikrai neteks – čia rasite tikrai nemažai jiems skirtų atrakcionų, ir patys tėveliai galės pasijusti tarsi vaikai. Vokietijoje pramogų ras tiek suaugusieji, tiek ir mažieji, ir kelionės įspūdžiai įsimins tikrai ilgam.

Hamburgas tikrai pasižymi muziejų gausa, taigi, rinktis tikrai bus iš ko. Dažnai nutinka taip, kad Hamburgomuziejais susižavi net ir tie, kurie nėra dideli muziejų gerbėjai.

Keltų bilietai gali būti perkami internetu, taigi, galite juos įsigyti tiesiog neišeidami iš namų. Visada galite pasitikrinti, kokios bilietų kainos tam tikromis dienomis, ir išsirinkti tokį variantą, kuris palankiausias jums.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *