apple

Iphone 6 – vertinantiems kokybę ir ilgaamžiškumą

Telefonų pasirinkimas šiandien tikrai nėra siauras, todėl norintys įsigyti tinkamiausią kartais sugaišta gana nemažai brangaus laiko, kol įvertina didžiausius įvairių telefonų modelių privalumus ir trūkumus. Vienas populiariausių pasirinkimų šiandien – tai iphone 6, kuris pasižymi itin aukšta kokybe ir pažangiausiomis technologijomis. Nors statistika rodo, kad vartotojai telefoną keičia kas maždaug dvejus metus, tačiau galite būti tikri, kad šis Apple gaminys tarnaus kur kas ilgesnį laiką.

Originalus modelis

Iphone 6Iphone 6 telefonų modeliai pasirodė prieš dvejus metus, ir iš karto pelnė didelį vartotojų susidomėjimą. Pirmieji pirkėjai įvertino originalų telefono dizainą, ir teigė, kad telefono forma yra ne tik patraukli, bet ir labai patogi. Telefonas lengvai telpa į delną, ir atlikti įvairius veiksmus telefonu yra tikrai labai paprasta. Kiek vėliau pasirodžiusių Iphone modelių dizainas priminė būtent šio telefono dizainą, taigi, galima teigti, kad toks sprendimas tikrai puikiai pasiteisino.Vėlesni modeliai buvo kiek storesni nei šeštasis Iphone – jo storis tesiekia 0,69 cm, o vėlesnių modelių storis nežymiai didesnis – 0,71 cm.

Didesnė raiška ir optimalus kontrastas

  • Iphone 6 ekrano raiška yra 1334×750, o vėlesnių modelių raiška kiek didesnė. Vis dėlto, vartotojų teigimu, tokia raiška yra optimali – galima džiaugtis iš tiesų puikia vaizdo kokybe. Taip pat svarbu ir tai, kad telefono ekrano kontrastingumas yra pakankamai didelis – 1400:1. Šio modelio kontrastingumas yra kur kas didesnis nei ankstesnių modelių, tad galima džiaugtis puikiu vaizdu esant bet kokiam apšvietimui.

Skaityti toliau