telefonai internetu

Iphone 6 – vertinantiems kokybę ir ilgaamžiškumą

Telefonų pasirinkimas šiandien tikrai nėra siauras, todėl norintys įsigyti tinkamiausią kartais sugaišta gana nemažai brangaus laiko, kol įvertina didžiausius įvairių telefonų modelių privalumus ir trūkumus. Vienas populiariausių pasirinkimų šiandien – tai iphone 6, kuris pasižymi itin aukšta kokybe ir pažangiausiomis technologijomis. Nors statistika rodo, kad vartotojai telefoną keičia kas maždaug dvejus metus, tačiau galite būti tikri, kad šis Apple gaminys tarnaus kur kas ilgesnį laiką.

Originalus modelis

Iphone 6Iphone 6 telefonų modeliai pasirodė prieš dvejus metus, ir iš karto pelnė didelį vartotojų susidomėjimą. Pirmieji pirkėjai įvertino originalų telefono dizainą, ir teigė, kad telefono forma yra ne tik patraukli, bet ir labai patogi. Telefonas lengvai telpa į delną, ir atlikti įvairius veiksmus telefonu yra tikrai labai paprasta. Kiek vėliau pasirodžiusių Iphone modelių dizainas priminė būtent šio telefono dizainą, taigi, galima teigti, kad toks sprendimas tikrai puikiai pasiteisino.Vėlesni modeliai buvo kiek storesni nei šeštasis Iphone – jo storis tesiekia 0,69 cm, o vėlesnių modelių storis nežymiai didesnis – 0,71 cm.

Didesnė raiška ir optimalus kontrastas

  • Iphone 6 ekrano raiška yra 1334×750, o vėlesnių modelių raiška kiek didesnė. Vis dėlto, vartotojų teigimu, tokia raiška yra optimali – galima džiaugtis iš tiesų puikia vaizdo kokybe. Taip pat svarbu ir tai, kad telefono ekrano kontrastingumas yra pakankamai didelis – 1400:1. Šio modelio kontrastingumas yra kur kas didesnis nei ankstesnių modelių, tad galima džiaugtis puikiu vaizdu esant bet kokiam apšvietimui.

Skaityti toliau

Meizu M3 Note: svarbiausi faktai, kuriuos turi žinoti kiekvienas

Meizu m3 noteGalima tik pasidžiaugti, kad elektroninių gaminių pramonė siūlo vis daugiau ir daugiau prietaisų skirtų jūsų poreikiams. Belieka tik pridurti, kad visai nesvarbu, koks gaminys, žinoti apie juos pačius svarbiausius faktus yra tiesiog būtina. Na, o šį kartą siūlome susipažinti su Meizu M3 Note. Ką verta žinoti apie šį prietaisą?

Ir darbui, ir pramogos

Dažno iš mūsų darbas yra neatsiejamas nuo naršymo interneto arba būtinybės ką nors pasižymėti, bendrauti su kolegomis, tuo tarpu tam, kad galėtume pramogauti, pageidaujame turėti galimybę ne tik naršyti internete, bet ir: skaityti knygas, klausytis muzikos, žiūrėti įrašus. Ar ir jūs esate vienas iš tų žmonių, kuriam išvardinti veiksniai yra tiesiog būtini tam, kad gerai praleistumėte laiką? Tokiu atveju belieka tik pridurti, kad Meizu M3 Note yra tas pasirinkimas, kuris tikrai pateisins visus jūsų lūkesčius, suteiks progą atlikti visus išvardintus veiksmus bei garantuos puikiai praleistą laisvą laiką.

Stilinga išvaizda net išrankiausiam skoniui

Skaityti toliau