ar verta filmuoti vestuves

Vestuvių filmavimas: ar to tikrai reikia?

Artėjant vestuvių dienai jauniesiems tenka daug ką apgalvoti: kaip pasipuošti, kaip nustebinti svečius, kaip dekoruoti šventės salę… Taip pat ne ką mažiau svarbu ir tai, kokį fotografą samdyti ir ar verta filmuoti vestuves. Vestuvių filmavimas kainuos dar papildomai, taigi, kartais dvejojama, ar to tikrai reikia?

Pagalvokime: šitiek pinigų išleidžiama drabužiams, maistui, gėrimams ir dekoracijoms, taigi, susidaro visai nemenka pinigų suma. Vis dėlto, norisi, kad šventės įspūdžiai dar ilgai neišblėstų, ir malonias akimirkas būtų galima prisiminti dar tikrai ne vienerius metus. Vestuvių akimirkos gali būti įamžinamos nuotraukose, tačiau ar tai – tikrai tokie "gyvi" prisiminimai? Visai kas kita – vestuvių filmuota medžiaga, kuri ne tik primins smagių akimirkų nuotrupas, bet ir visas vestuvių detales, kurios laikui bėgant iš atminties gali paprasčiausiai išsitrinti. Taigi, vestuves filmuoti tikrai verta – juk šie įamžinti prisiminimai liks visam gyvenimui.

Gana dažnai klausiama, kaip išsirinkti vestuvių operatorių ir ar galima pasisamdyti "universalų" fotografą, kuris galėtų ne tik fotografuoti, bet ir filmuoti vestuves.

Skaityti toliau