Vestuvių filmavimas: ar to tikrai reikia?

Artėjant vestuvių dienai jauniesiems tenka daug ką apgalvoti: kaip pasipuošti, kaip nustebinti svečius, kaip dekoruoti šventės salę… Taip pat ne ką mažiau svarbu ir tai, kokį fotografą samdyti ir ar verta filmuoti vestuves. Vestuvių filmavimas kainuos dar papildomai, taigi, kartais dvejojama, ar to tikrai reikia?

Pagalvokime: šitiek pinigų išleidžiama drabužiams, maistui, gėrimams ir dekoracijoms, taigi, susidaro visai nemenka pinigų suma. Vis dėlto, norisi, kad šventės įspūdžiai dar ilgai neišblėstų, ir malonias akimirkas būtų galima prisiminti dar tikrai ne vienerius metus. Vestuvių akimirkos gali būti įamžinamos nuotraukose, tačiau ar tai – tikrai tokie "gyvi" prisiminimai? Visai kas kita – vestuvių filmuota medžiaga, kuri ne tik primins smagių akimirkų nuotrupas, bet ir visas vestuvių detales, kurios laikui bėgant iš atminties gali paprasčiausiai išsitrinti. Taigi, vestuves filmuoti tikrai verta – juk šie įamžinti prisiminimai liks visam gyvenimui.

Gana dažnai klausiama, kaip išsirinkti vestuvių operatorių ir ar galima pasisamdyti "universalų" fotografą, kuris galėtų ne tik fotografuoti, bet ir filmuoti vestuves.

Vis dėlto, patartina rinktis fotografą ir operatorių atskirai – taip būsite užtikrinti, kad nebus pralesta nė viena svarbi akimirka, ir turėsite svarbių momentų nuotraukų bei filmuotos medžiagos. Vestuvių filmuotojas pasirūpins, kad bus įamžintos visos svarbios jūsų dienos akimirkos, ir jūs dar ilgai galėsite peržiūrėti filmuotą medžiagą ir smagias akimirkas išgyventi dar ir dar kartą.

Galite rasti tikrai ne vien profesionalų vestuvių filmuotoją: apie jų teikiamas paslaugas galite rasti informacijos ir skelbimuose, ir jų internetiniuose puslapiuose. Taip pat galite pasiklausinėti draugų a pažįstamų – galbūt jiems yra tekę naudotis tokiomis paslaugomis. Įvertinkite savo lūkesčius, nusistatykite pinigų sumą, kurią galite mokėti vestuvių filmuotojui, ir jums tikrai pavyks rasti tinkamiausią variantą.

Taigi, filmuoti vestuves tikrai verta – nebus praleista nė viena svarbi vestuvių akimirka, ir malonius įspūdžius galėsite patirti dar ne vieną kartą, kuomet žiūrėsite filmuotą vestuvių medžiagą. Nepamirškite, kad kur kas palankiau samdytis ir fotografą, ir operatorių – būsite užtikrinti, kad nė viena svarbi akimirka nebus praleista.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *