begimo takelio variklis

Bėgimo takeliai: kas yra būtina?

Jeigu jau susipažinote su dauguma bėgimo takelių ir esate pasiruošęs vieną iš jų įsigyti, tačiau vis dar nesate tikri, kurie bėgimo takeliai labiausiai atitinka jūsų individualius poreikius, tuomet rekomenduojame sudaryti paprastą sąrašą, kuris padės išsirinkti tinkamiausią bėgimo takelį.

Sąrašas bėgimo takeliui išsirinkti

begimo takeliaiKadangi bėgimo takeliai perkami labai retai, todėl nereikėtų daryti klaidų. Rekomenduojame tiesiog ant popieriaus lapo ar kompiuteryje surašyti punktus pasirinkimui.

Bėgimo takelio variklis

Bėgimo takeliai gaminami su skirtingo galingumo varikliais, todėl įsitikinkite, kad galios pakaks pagal žmogaus svorį. Dažniausiai pardavėjai informuoja iki kokio svorio galima naudotis bėgimo takeliais, tačiau jeigu šių duomenų nėra, būtinai pasidomėkite, nes įsigijus bėgimo takelį su per silpnu varikliu vėliau galite pasigailėti.

Bėgimo takelio takas

Gaminami bėgimo takeliai yra skirtingų matmenų ir dydžių, todėl renkantis visų pirma išsiaiškinkite kokių matmenų reikia jums. Jeigu planuojate tiktai vaikščioti, tuomet jums pakaks 125 – 135 cm ilgio ir 45 – 48 cm pločio bėgimo tako, mėgstantiems bėgioti bėgimo takelio ilgis turėtų būti 137 ir daugiau cm ilgio ir 48 ir daugiau centimetrų pločio. Aukštiems ir turintiems ilgą žingsnį asmenims rekomenduojama rinktis 147 cm ir ilgesnius takelius, plotis taip pat neturėtų būti mažesnis kaip 48 cm. Pati bėgimo tako medžiaga taip pat turėtų būti kokybiška ir dvigubo sluoksnio, kitu atveju bėgant bus didelis garsas ir nepatogumas.

Pakilimo ir nusileidimo kampas

Pakilimo ir nusileidimo kampas taip pat turėtų atitikti asmeninius poreikius. Paprastai kokybiški bėgimo takeliai turi galimybę pakilti iki 10 – 15 laipsnių, tačiau retas bėgimo takelis turi nuokalnės galimybę. Bėgant nuokalne apkraunamos kitos raumenų grupės.

Takelio valdymas

Įsitikinkite, kad bėgimo takelio valdymas yra patogus, lengvai suskaitomas ir reguliuojamas, kad galėtumėte stebėti treniruotės duomenis ir lengvai juos valdyti. Tikriausiai suprantate, kad bėgant nebus labai patogu spaudinėti ar sukinėti visą eilę elementų,, o taip nutiks, jeigu bėgimo takeliai bus pagaminti nekokybiškai. Kai kurie sako, kad kam man reikalinga stebėti visus šiuos duomenis, svarbiausia, kad galima bėgti. Tačiau duomenų stebėjimas ir jų analizavimas suteikia papildomos motyvacijos ir kokybės treniruotei. Tikriausiai nenorite, kad treniruotė duotų atvirkštinį neigiamą efektą ir neigiamai apkrautų jūsų organizmą.

Modernūs bėgimo takeliai turi papildomas funkcijas, kaip muzikos grotuvą su garsiakalbiais ir garso valdymo kontrole, įdiegtas treniruočių programas bei širdies ritmo monitorius. Atminkite, kad šiuolaikiniai bėgimo takeliai turi daugybę kitų papildomų funkcijų, kurios būdingos tiktai tam tikriems modeliams.

Pirkusių komentarai

Visada renkantis yra gerai sužinoti pirkusiųjų komentarus, kadangi bėgimo takeliai apibūdinti pirkėjo dažniausiai nepaminės apie silpnąsias takelio savybes, o pirkusieji tą tikrai padarys. Privalumus taip pat pirkėjai būtinai paminės. Komentarus apie bėgimo takelius galite rasti kai kuriose elektroninėse parduotuvėse, kur buvo pirktas bėgimo takelis.

Bėgimo takelio pristatymas

Kadangi bėgimo takeliai yra pakankamai sunkūs, todėl norėdami juos pargabenti turėsite samdytis didesnį automobilį ar autobusiuką, jeigu jo neturite patys ir prašyti draugų pagalbos. Užsisakant internetu bėgimo takeliai bus pristatyti pirkėjo jūsų nurodytu adresu už minimalų mokestį arba kai kurie pardavėjai pristatys visiškai nemokamai.

Geriau vienas geras nei keli neatitinkantys reikalavimų

Tikimės pateikta informacija buvo naudinga ir pavys ją panaudoti renkantis bėgimo takelį. Jeigu jūsų pasirinkti bėgimo takeliai neatitinka aukščiau paminėtų savybių, kurios yra svarbios būtent jums, tuomet geriau paieškokite kito tinkamesnio. Geriau įsigyti gerą ir kokybišką nei prastos kokybės ir neatitinkantį reikalavimų ir vėliau juo nesinaudoti.