dantų balinimo Kaune būdai

Dantų protezavimas

Dantų protezavimas atliekamas arba dėl funkcionalumoDantys labai svarbūs kiekvienam iš mūsų. Netekus jų tenka spręsti klausimą apie protezavimą. Šiuo metu dantų protezavimas atliekamas arba dėl funkcionalumo, arba dėl estetinio grožio. Juk svarbu ne tik atstatyti kramtymo funkciją, bet ir nebebijoti šypsotis.

Tam, kad dantys būtų gražūs ir sveiki imamasi įvairių metodų. Pavyzdžiui, galimi įvairūs dantų balinimo Kaune būdai. Taip pat ir protezavimas būna įvairių rūšių. Šiuo metu labai populiarūs yra fiksuojami dantų protezai. Juos įprastai laiko šeši implantai. Taigi, jų negalės paprastai išimti net jūsų odontologas, todėl tie, kurie nerimauja dėl netinkamai prilaikomų protezų neturėtų nerimauti pasirinkę šį metodą. Nauji dantys niekuo nesiskirs nuo jūsų kitų dantų ir sudarys gražią visumą. Jūs galėsite ir vėl džiaugtis ne tik sklandžia kalba ar lengvai kramtomu maistu, bet ir gražia šypsena.

Ne paslaptis, kad daugelis kompleksuoja dėl savo šypsenos. Ypatingai daug nepatogumų kelia tai, jog nėra vieno ar daugiau dantų. Tuomet nepasitikima savimi, bijoma šypsotis ir taip prarandamas gyvenimo džiaugsmas. Viskas kardinaliai pasikeičia, kai žmogus ir vėl gali šypsotis nieko neslėpdamas. Taigi, nebijokite kreiptis į odontologus ir protezuotojus. Jie jums padės ir vėl atgauti pasitikėjimą savimi.

Skaityti toliau