dekoratyvinis tinkas fasadui

Tinkavimas. Greitai, paprastai ir sėkmingai

Tiek statydami, tiek remontuodami namus daugelis pagalvojo apie tinkavimo darbus, kurie padeda ne tik papuošti namus, tačiau tuo pačiu ir juos apsaugoti papildomai. Dekoratyviniai tinkai šiuo metu yra itin mėgstami, kadangi jie gana paprastai padeda papuošti pabudusį fasadą. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie gyvena senos statybos namuose ir nori, kad jie atrodytų kiek skoningiau ir gražiau.

Dekoratyviniai tinkai gali būti padengiami eksperto ir paprasčiausio žmogaus, kuris neturi daug patirties šioje sferoje. Žinoma, turint patirties yra kur kas lengviau padaryti pačias įvairiausias klaidas, kurias vėliau sutvarkyti gali būti gana sunku. Na, o mes bandydami Jums kiek palengvinti tinkavimo darbus pateiksime kelis paprastus patarimus, kuriais naudojasi ekspertai ir kuriuos turi žinoti tinkuoti fasadą planuojantys asmenys.

Paruoškite darbo vietą

Pirmiausia labai svarbu tinkamai paruošti darbo vietą, kadangi tinkamai ją sutvarkius darbai irgi bus kur kas sėkmingesni. Jeigu tinkuojate namus, tuomet reikia pasirūpinti, kad greta esančios plytelės, baldai ar panašiai būtų apsaugoti. Dažniausiai rekomenduojame paprasčiausiai apdengti naudojant plėvelę. Taip pat būtinai pasižiūrėkite, kad tinkavimo metu nesugadintumėte grindų.

Dekoratyviniai tinkaiNe tik dekoratyvinis, tačiau ir pagrindinis tinkas

Prieš dedami dekoratyvinį tinką taip pat naudinga uždėti paprasčiausią tinką. Tačiau šiuo atveju nepamirškite, kad jeigu jūsų pasirinktas dekoratyvinis tinkas yra tamsios spalvos, tokiu atveju tinkuoti sienas baltai nėra geras pasirinkimas, kadangi padengti lygiai paviršių gali būti gana sudėtinga. Labai atidžiai rinkitės spalvas, kad jos lengvai užsidėtų viena ant kitos.

Skaityti toliau