Tinkavimas. Greitai, paprastai ir sėkmingai

Tiek statydami, tiek remontuodami namus daugelis pagalvojo apie tinkavimo darbus, kurie padeda ne tik papuošti namus, tačiau tuo pačiu ir juos apsaugoti papildomai. Dekoratyviniai tinkai šiuo metu yra itin mėgstami, kadangi jie gana paprastai padeda papuošti pabudusį fasadą. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie gyvena senos statybos namuose ir nori, kad jie atrodytų kiek skoningiau ir gražiau.

Dekoratyviniai tinkai gali būti padengiami eksperto ir paprasčiausio žmogaus, kuris neturi daug patirties šioje sferoje. Žinoma, turint patirties yra kur kas lengviau padaryti pačias įvairiausias klaidas, kurias vėliau sutvarkyti gali būti gana sunku. Na, o mes bandydami Jums kiek palengvinti tinkavimo darbus pateiksime kelis paprastus patarimus, kuriais naudojasi ekspertai ir kuriuos turi žinoti tinkuoti fasadą planuojantys asmenys.

Paruoškite darbo vietą

Pirmiausia labai svarbu tinkamai paruošti darbo vietą, kadangi tinkamai ją sutvarkius darbai irgi bus kur kas sėkmingesni. Jeigu tinkuojate namus, tuomet reikia pasirūpinti, kad greta esančios plytelės, baldai ar panašiai būtų apsaugoti. Dažniausiai rekomenduojame paprasčiausiai apdengti naudojant plėvelę. Taip pat būtinai pasižiūrėkite, kad tinkavimo metu nesugadintumėte grindų.

Dekoratyviniai tinkaiNe tik dekoratyvinis, tačiau ir pagrindinis tinkas

Prieš dedami dekoratyvinį tinką taip pat naudinga uždėti paprasčiausią tinką. Tačiau šiuo atveju nepamirškite, kad jeigu jūsų pasirinktas dekoratyvinis tinkas yra tamsios spalvos, tokiu atveju tinkuoti sienas baltai nėra geras pasirinkimas, kadangi padengti lygiai paviršių gali būti gana sudėtinga. Labai atidžiai rinkitės spalvas, kad jos lengvai užsidėtų viena ant kitos.

Pagrindinis tinkas turi siekti apie penkis milimetrus. Dažniausiai ant viršaus dedamas dekoratyvinis tinkas fasadui yra taip pat tokio storumo.

Kokybiškas pasirinkimas

Žinoma, tik kokybiškas tinkas lengvai dengsis ir tuo pačiu ilgai bei sėkmingai tarnaus. Svarbiausia, kad šiuo metu egzistuoja itin platus bei skirtingas tinkų pasirinkimas, tad kartais žmonėms kyla klausimas, koks geriausias. Labiausiai rekomenduojame atkreipti dėmesį į gamintojus. Plačiau apie juos galite pasiskaityti internete. Dažnai žmonės linkę palikti atliepimus apie vieno arba kito gamintojo produkciją ir padeda susidaryti nuomonę ko tikėtis.

Lėtas ir kruopštus darbas

Tinkavimas nėra toks paprastas kaip dažymas. Daugelis galvoja, kad darbai taip pat eisis greitai ir paprastai. Deja, pradėjus tinkuoti pamatoma, kad norint gero rezultato reikia atitinkamai skirti ir šiek tiek laiko. Jeigu matot, kad pats negalite jo skirti tiek daug – tokiu atveju kreipkitės į atsakingus asmenis, kurie teikia tinkavimo paslaugas.,

Visgi, jeigu nusprendėte, kad pavyks pačiam tinkuoti – tokiu atveju siūlome kuo lėčiau atlikti darbus. Pirmiausia padenkite paprastą tinką ir palaukus savaitę tik vėliau dėkite dekoratyvinį. Tuomet jis puikiai prilips ir rezultatas bus kokybiškas.

Dekoratyvinio tinko rūšys

Dekoratyviniai tinkai skiriasi savo rūšimis. Nuo sintetinio iki akrilinio. Skiriantis sienoms ir net skiriantis pačiam namui gali labiau tikti vienas arba kitas. Norint atrasti geriausią – naudinga pasitarti su profesionalais, kurie įvertinę kiekvieno žmogaus poreikius bei detaliau susipažinę su namais gali padėti pasirinkti atrasti patį tinkamiausią variantą.

Juolab, ieškodami tinko norisi, kad jis kuo ilgiau tarnautų, tad verta investuoti daugiau, tačiau galiausiai sulauki geresnės kokybės rezultato.

Dekoratyviniai tinkai tai ne tik namo puošmena. Tuo pačiu tai ir galimybė papildomai apsaugoti namų paviršių, išvengti karšto oro išėjimo į lauką. Tokiu atveju investicija į šildymą gali ženkliai sumažėti. Taip pat padidins ir gyvenimo kokybė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *