google reklama

Kodėl yra gerai reklamuotis Google paieškos sistemoje?

Daugelis žmonių, kurie turi savo verslą, vis dar nežino, kad yra tokia galimybė reklamuotis internetu. Vyresnio amžiaus žmonės dažnai nebūna to girdėję ir mano, kad reklamuotis reikia tik televizijoje arba kuriant gatvėse reklaminius stendus.

google reklama21 amžiuje beveik visi naudojasi internetu ir dažniausiai, kai ieško sau norimos prekės ar paslaugos (baldų, drabužių, statybinių medžiagų ir kita) pirmiausia ima dairytis internete – Google paieškos sistemoje. Ir klientai renkasi tas bendroves, kurios yra pirmame puslapyje, o tiksliau pirmose pozicijose. Dėl laiko stokos nėra kada peržiūrinėti daug įmonių. Todėl klientas renkasi tą, kuri yra aukštoje pozicijoje ir kurios internetinis puslapis atrodo patrauklesnis, patogesnis ir, žinoma, kur kainos ir kiti pasiūlymai yra geresni.

Norint iškelti savo interneto svetainę į aukštas pozicijas, reikia naudoti Google AdWords reklamą. Google reklama yra puiki Jūsų internetinio verslo pradžia. Pirmiausi reikia parinkti tinkamus, Jūsų įmonės veiklą atspindinčius raktinius žodžius. Pavyzdžiui, jei Jūsų įmonė prekiauja plastikiniais langais Vilniaus mieste, geri raktiniai būtų – plastikiniai langai, plastikiniai langai Vilniuje, langai Vilniuje. Nederėtų rinktis tokių, kuriais potencialūs klientai retai kada Jūsų ieškos (pavyzdžiui, langų apdaila). Klientas norėdamas įsigyti langus, pirmiausia taip ir ieškos – „langai Vilniuje“ (jei jis gyvena Vilniuje). Viso principo esmė yra įsijausti į klientą ir pačiam pabūti jo vietoje. Gera žinia verslo įmonių savininkams yra ta, kad reklamos kaina bus mokama tik už realius paspaudimus, todėl Jūs mokėsite tik už rezultatus.

Skaityti toliau