Kodėl yra gerai reklamuotis Google paieškos sistemoje?

Daugelis žmonių, kurie turi savo verslą, vis dar nežino, kad yra tokia galimybė reklamuotis internetu. Vyresnio amžiaus žmonės dažnai nebūna to girdėję ir mano, kad reklamuotis reikia tik televizijoje arba kuriant gatvėse reklaminius stendus.

google reklama21 amžiuje beveik visi naudojasi internetu ir dažniausiai, kai ieško sau norimos prekės ar paslaugos (baldų, drabužių, statybinių medžiagų ir kita) pirmiausia ima dairytis internete – Google paieškos sistemoje. Ir klientai renkasi tas bendroves, kurios yra pirmame puslapyje, o tiksliau pirmose pozicijose. Dėl laiko stokos nėra kada peržiūrinėti daug įmonių. Todėl klientas renkasi tą, kuri yra aukštoje pozicijoje ir kurios internetinis puslapis atrodo patrauklesnis, patogesnis ir, žinoma, kur kainos ir kiti pasiūlymai yra geresni.

Norint iškelti savo interneto svetainę į aukštas pozicijas, reikia naudoti Google AdWords reklamą. Google reklama yra puiki Jūsų internetinio verslo pradžia. Pirmiausi reikia parinkti tinkamus, Jūsų įmonės veiklą atspindinčius raktinius žodžius. Pavyzdžiui, jei Jūsų įmonė prekiauja plastikiniais langais Vilniaus mieste, geri raktiniai būtų – plastikiniai langai, plastikiniai langai Vilniuje, langai Vilniuje. Nederėtų rinktis tokių, kuriais potencialūs klientai retai kada Jūsų ieškos (pavyzdžiui, langų apdaila). Klientas norėdamas įsigyti langus, pirmiausia taip ir ieškos – „langai Vilniuje“ (jei jis gyvena Vilniuje). Viso principo esmė yra įsijausti į klientą ir pačiam pabūti jo vietoje. Gera žinia verslo įmonių savininkams yra ta, kad reklamos kaina bus mokama tik už realius paspaudimus, todėl Jūs mokėsite tik už rezultatus.

Google reklama turi ir naujieną – remarketingo paslaugą. Tai pakartotinės rinkodaros paslauga. Vaizdžiai tariant, klientas išėjęs iš Jūsų svetainės ir naršydamas internete toliau, matys vaizdinį skelbimą, kurį paspaudus antrą kartą klientai bus sugrąžintas atgal į Jūsų svetainę. Tam, kad klientas būtų suviliotas parduodama preke, reikia kurti įdomius, siūlančius akcijas ar nuolaidas, vaizdinius skelbimus. Tokiu būdu, Jūs turėsite galimybę padidinti savo pardavimus.

Kitas svarbus dalykas, kuriuo reikėtų pasirūpinti, yra tinkamai sukurta ir gražiai pateikta internetinė svetainė. Tokias galimybes suteikia SEO paslaugos. Tai tokia paslauga, kuri sugeneruoja internetinį puslapį taip, kad jis būtų kuo geriau aptinkamas Google paieškos sistemoje. Reikia nuolat kurti Jūsų įmonių veiklą apibūdinančias tekstų nuorodas, nuolat analizuoti tinklapį ir ieškoti būdų jį tobulinti. Labai svarbu yra ir kartas nuo karto atnaujinti turinį, keisti jį, ieškoti spragų ir jas pildyti. Atminkite, kad interneto reklama yra nuolatinis tobulėjimo darbas. Potencialūs klientai ieško Jūsų – padėkite jiems rasti Jus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *