gražios figūros palaikymas

Dukano dieta figūrai – geriausias pasirinkimas

Kiekviena moteris nori būti graži ir liekna, taigi, kartais gali tekti gerokai paieškoti, kokia dieta gali būti pati tinkamiausia. Dukano dieta figūrai šiandien pasirenkama tikrai gana dažnai, ir visų svarbiausia yra tai, jog ji nealina organizmo ir leidžia džiaugtis tikrai puikiais rezultatais. Taigi, kuo ypatinga ši dieta ir kodėl ji gali būti geriausiu pasirinkimu?

dukano dieta figūraiŽinoma, kiekviena dieta yra valios išbandymas, taigi, labai svarbu pasiryžti siekti rezultatų, ir laikytis tam tikrų ribų. Dukano dieta yra suskirstyta į kelis etapus, kurių kiekviename labai svarbu laikytis tam tikrų taisyklių. Pirmajame etape galima valgyti mėsos produktus, žuvį ir jūros gėrybes, tačiau ruošiant maistą vertėtų nenaudoti papildomų riebalų, taigi, vienas geriausių pasirinkimu – valgį gaminti orkaitėje. Taip pat pirmajame etape leidžiama vartoti ir pieno produktus, tačiau labai svarbu atkreipti dėmesį į jų riebumą. Šiame etape griežtai draudžiama vartoti cukrų, taigi, gali tekti naudoti įvairius saldiklius.

Antrajame etape taip pat galite vartoti mėsą, žuvį bei liesus pieno produktus bei daržoves. Antrasis etapas paprastai trunka apie 10 savaičių, ir šiuo periodu galima vartoti tik kai kurias daržoves. Paprastai pageidaujama saikingai valgyti morkas, burokėlius bei kitas daržoves.

Skaityti toliau