Dukano dieta figūrai – geriausias pasirinkimas

Kiekviena moteris nori būti graži ir liekna, taigi, kartais gali tekti gerokai paieškoti, kokia dieta gali būti pati tinkamiausia. Dukano dieta figūrai šiandien pasirenkama tikrai gana dažnai, ir visų svarbiausia yra tai, jog ji nealina organizmo ir leidžia džiaugtis tikrai puikiais rezultatais. Taigi, kuo ypatinga ši dieta ir kodėl ji gali būti geriausiu pasirinkimu?

dukano dieta figūraiŽinoma, kiekviena dieta yra valios išbandymas, taigi, labai svarbu pasiryžti siekti rezultatų, ir laikytis tam tikrų ribų. Dukano dieta yra suskirstyta į kelis etapus, kurių kiekviename labai svarbu laikytis tam tikrų taisyklių. Pirmajame etape galima valgyti mėsos produktus, žuvį ir jūros gėrybes, tačiau ruošiant maistą vertėtų nenaudoti papildomų riebalų, taigi, vienas geriausių pasirinkimu – valgį gaminti orkaitėje. Taip pat pirmajame etape leidžiama vartoti ir pieno produktus, tačiau labai svarbu atkreipti dėmesį į jų riebumą. Šiame etape griežtai draudžiama vartoti cukrų, taigi, gali tekti naudoti įvairius saldiklius.

Antrajame etape taip pat galite vartoti mėsą, žuvį bei liesus pieno produktus bei daržoves. Antrasis etapas paprastai trunka apie 10 savaičių, ir šiuo periodu galima vartoti tik kai kurias daržoves. Paprastai pageidaujama saikingai valgyti morkas, burokėlius bei kitas daržoves.

Kai pavyksta sėkmingai įveikti ir antrąjį etapą, tuomet galima pereiti ir prie trečiojo, kurio esmė – svorio stabilizavimas ir gražios figūros palaikymas. Šis etapas paprastai trunka beveik 10 kartų ilgiau nei pirmieji du etapai, tačiau apsišarvavus kantrybe įsitikinsite, kad tai buvo tikrai verta pastangų, ir pasiekti rezultatai džiugins tikrai ilgai. Nors kartais nutinka taip, kad įveikus pirmuosius du etapus paprasčiausiai norima grįžti prie senų įpročių, tačiau to daryti tikrai nevalia – juk prarastas svoris gali grįžti su kaupu.

Žinoma, nereikėtų pamiršti, kad fizinis aktyvumas taip pat labai svarbus, ir kiekvieną dieną vertėtų skirti laiko mankštai. Sportuoti juk galima ir tiesiog namuose, paprasčiausiai tam reikia pasiryžti. Derinant dietą su pakankamu fiziniu aktyvumu, įsitikinsite, kad pasiekti puikių rezultatų ne taip ir sudėtinga, kaip galėjo atrodyti iš pradžių.

1 komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *