ilgalaike automobiliu nuoma

Kada naudinga ilgalaikė automobilių nuoma?

Nuomojant automobilį išvengiama daugybės atsakomybių: jo nereikia drausti, vežti į autoservisą ar sukti galvos dėl padangų keitimo. Vis dėlto vertinant ilgalaikes perspektyvas, ilgalaikė automobilio nuoma nors ir kokia patogi būtų, ekonomiškai nėra geriausias sprendimas. Pateikiame keletą situacijų, kai verta pasinaudoti automobilius nuomojančių kompanijų paslaugomis.

Kelionė automobiliu

Jei vairuojate senesnį automobilį, kurio technine būkle nelabai pasitikite, tačiau norite leistis į tolimesnę kelionę, ilgalaikė automobilių nuoma yra puikus sprendimas. Automobilį galite išsinuomoti ir kelioms dienoms, ir kelioms savaitės, o už jo techninę būklę atsako nuomotojas, tad jums nereikės sukti galvos. Be to, tolimai kelionei nuomoti automobilį gali būti ir ekonomiškesnis sprendimas: naujesni miesto automobiliai pasižymi puikia ekonomija, tad jei vairuojate „kuro mėgėją“, tai kelionė nuomotu automobiliu kainuos gerokai pigiau.

Automobilio keitimas

Visi susiduriame su situacija, kai ateina metas keisti nuosavą automobilį. Senąjį norisi kuo greičiau parduoti, o surasti naują ne visada taip lengva, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Jei nutiko taip, kad automobilį, kurį anksčiau vairavote, jau pardavėte, o naujo rasti dar nepavyko, ilgalaikė automobilių nuoma padės išvengti nepatogumų.

Skaityti toliau