Kada naudinga ilgalaikė automobilių nuoma?

Nuomojant automobilį išvengiama daugybės atsakomybių: jo nereikia drausti, vežti į autoservisą ar sukti galvos dėl padangų keitimo. Vis dėlto vertinant ilgalaikes perspektyvas, ilgalaikė automobilio nuoma nors ir kokia patogi būtų, ekonomiškai nėra geriausias sprendimas. Pateikiame keletą situacijų, kai verta pasinaudoti automobilius nuomojančių kompanijų paslaugomis.

Kelionė automobiliu

Jei vairuojate senesnį automobilį, kurio technine būkle nelabai pasitikite, tačiau norite leistis į tolimesnę kelionę, ilgalaikė automobilių nuoma yra puikus sprendimas. Automobilį galite išsinuomoti ir kelioms dienoms, ir kelioms savaitės, o už jo techninę būklę atsako nuomotojas, tad jums nereikės sukti galvos. Be to, tolimai kelionei nuomoti automobilį gali būti ir ekonomiškesnis sprendimas: naujesni miesto automobiliai pasižymi puikia ekonomija, tad jei vairuojate „kuro mėgėją“, tai kelionė nuomotu automobiliu kainuos gerokai pigiau.

Automobilio keitimas

Visi susiduriame su situacija, kai ateina metas keisti nuosavą automobilį. Senąjį norisi kuo greičiau parduoti, o surasti naują ne visada taip lengva, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Jei nutiko taip, kad automobilį, kurį anksčiau vairavote, jau pardavėte, o naujo rasti dar nepavyko, ilgalaikė automobilių nuoma padės išvengti nepatogumų.

Naujo automobilio pirkimas yra atsakinga investicija, todėl neskubėkite, o nuomotis automobilį galėsite tiek, kiek prireiks, kol surasite visus reikalavimus atitinkantį automobilį pirkimui.

Vairuojate retai?

Ilgalaikė automobilių nuoma itin praverčia ir tiems vairuotojams, kurie į kelią išrieda itin retai. Dažniausiai automobilio jiems prireikia keliaujant atostogauti ar per didžiąsias metų šventes, kai norisi aplankyti atokiau gyvenančius gimines. Turėti nuosavą automobilį dėl tokių kelionių būtų nepraktiška: jo išlaikymas kainuotų brangiai, o retos kelionės kenkia ir techninei automobilio būklei. Taigi, geriausias sprendimas tokiose situacijose yra automobilį paprasčiausiai išsinuomoti.

Darbas kitame mieste

Žinoma, Lietuva nėra didelė, tačiau jei nuolat nevairuojate ar šiuo metu neturite savo automobilio, o darbovietė jo taip pat neskyrė, kitame mieste judėti pėsčiomis bus sudėtinga. Taigi, gavus paskyrimą padirbėti kitame mieste, puikia išeitimi gali tapti ilgalaikė automobilių nuoma – juk su automobiliu galėsite nuvykti ten, kur sugalvosite.

Norite nustebinti?

Pripažinkime, automobilis yra svarbi įvaizdžio dalis, o kartais juk norisi nustebinti. Tad, jei norite kam nors padaryti įspūdį, automobilio nuoma yra puikus sprendimas – juk galite vairuoti net ir tokį automobilį, kokio negalite įpirkti. Dėl šios priežasties ilgalaikė automobilių nuoma yra pamėgsta verslininkų, kuriems įvaizdis padeda uždirbti.

Planuojate pirkti naują automobilį?

Renkantis automobilį, autonuoma yra puikus sprendimas jį išmėginti. Išsinuomokite norimą automobilį ir galėsite praktiškai išmėginti, ar jis jums tinka. Dažnai pasitaiko, kad tik nusipirkus automobilį paaiškėja, kad jį vairuoti nepatogu, o vietos salone stinga, tad išmėginkite norimą modelį dar prieš pirkimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *