maudymukai kaune

Maudymukai – kokie tinka Jūsų figūrai?

Kiekvienais metais kyla tie patys klausimai – koks maudymosi kostiumėlis man labiausiai tinka. Aišku ne kiekvienas gali naujam sezonui atėjus įsigyti naują maudymosi kostiumėlį, tačiau kai savas netenka originalios spalvos, išsitampo, prisideda ar dingsta keli kilogramėliai, turimas maudymukas tampa nebemielas. Todėl norima ar nelabai, tenka dairytis po vitrinas ir vėl pasitelkti į naujo maudymuko paieškas.

maudymosi kostiumeliaiMoterys būna labai įvairių figūrų tipų. Tai labai normalu, kitaip ir būti negalėtų. Tačiau kai parduotuvėse prikabinta labai skirtingi maudymosi kostiumeliai, greitai ne viena pasimeta ir pradeda panikuoti, nes kiekvienas pasimatuotas maudymukas kažkodėl staiga nebetinka. Norint to išvengti, reikėtų laikytis tam tikrų paprastų taisyklių. Pradžiai reikėtų išsiaiškinti – koks Jūsų figūros tipas? Yra keturi tipai – kriaušė, obuolys, trikampis ir smėlio laikrodis.

Kriaušės figūros tipas. Tai toks moters kūno sudėjimas, kai pečių juosta siaura, o klubai platūs. Dažniausiai krūtinė būna maža arba vidutinio dydžio. Tokio tipo moterims tinkamiausi pigus maudymosi kostiumeliai būtų bikiniai, kurių apatinė ir viršutinės dalys yra skirtingų spalvų. Patariama rinktis vienspalvias tamsesnio audinio kelnaites ir margas, kietintas liemenėles. Maudymukai šio figūros tipui turėtų būti su Push up pagalvėlėmis turinčia liemenėle.

Skaityti toliau