Maudymukai – kokie tinka Jūsų figūrai?

Kiekvienais metais kyla tie patys klausimai – koks maudymosi kostiumėlis man labiausiai tinka. Aišku ne kiekvienas gali naujam sezonui atėjus įsigyti naują maudymosi kostiumėlį, tačiau kai savas netenka originalios spalvos, išsitampo, prisideda ar dingsta keli kilogramėliai, turimas maudymukas tampa nebemielas. Todėl norima ar nelabai, tenka dairytis po vitrinas ir vėl pasitelkti į naujo maudymuko paieškas.

maudymosi kostiumeliaiMoterys būna labai įvairių figūrų tipų. Tai labai normalu, kitaip ir būti negalėtų. Tačiau kai parduotuvėse prikabinta labai skirtingi maudymosi kostiumeliai, greitai ne viena pasimeta ir pradeda panikuoti, nes kiekvienas pasimatuotas maudymukas kažkodėl staiga nebetinka. Norint to išvengti, reikėtų laikytis tam tikrų paprastų taisyklių. Pradžiai reikėtų išsiaiškinti – koks Jūsų figūros tipas? Yra keturi tipai – kriaušė, obuolys, trikampis ir smėlio laikrodis.

Kriaušės figūros tipas. Tai toks moters kūno sudėjimas, kai pečių juosta siaura, o klubai platūs. Dažniausiai krūtinė būna maža arba vidutinio dydžio. Tokio tipo moterims tinkamiausi pigus maudymosi kostiumeliai būtų bikiniai, kurių apatinė ir viršutinės dalys yra skirtingų spalvų. Patariama rinktis vienspalvias tamsesnio audinio kelnaites ir margas, kietintas liemenėles. Maudymukai šio figūros tipui turėtų būti su Push up pagalvėlėmis turinčia liemenėle.

Obuolio figūros tipas. Tai tokios moters kūno formos, kuomet papildomi kilogramėliai kaupiasi pilvo srityje. Pas dažną krūtinė būna didesnė, o klubai siauresni. Pasirinkti maudymosi kostiumėliai turėtų optiškai liekninti ir formuoti liemens sritį. Tam puikiai pagelbėtų monokiniai. Taip pat puikiai tiktų pasirinkti tankinius. Abu šie pigūs maudymukai puikiai pridengia pilvo sritį ir išryškina kitus privalumus.

Trikampio figūros tipas. Figūra kuria puikuojasi šio tipo moterys yra platūs pečiai ir siauri klubai. Krūtinė būna vidutinio dydžio. Maudymosi kostiumėliai, kurių liemenėlė rišasi per kaklą optiškai siaurins pečių juostą. Maudymuko kelnaites reikėtų rinktis šortukų tipo. Pasirinkus tokį derinuką, kūno linijos vizualiai taps kur kas labiau subalansuotos.

Smėlio laikrodžio figūros tipas. Tai laikoma pati moteriškiausia figūra. Kuomet pečių ir klubų apimtys yra daugiau mažiau vienodo ilgio ir yra liaunas liemuo, sakoma, kad moteris turi smėlio laikrodžio figūrą. Maudymukai turėtų būti pasirinkti, kurie nepaslėptų liemens srities. Tam puikiai tiktų bikiniai. Kelnaitės su šonuose rišamais raišteliais ir kietinta liemenėlė būtų idealiausias pasirinkimas.

Nėra figūros, kuriai maudymosi kostiumeliai netiktų. Svarbiausia atrasti sau tinkamiausią modeliuką. Sėkmės paieškoje!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *