misko pirkimas

Miško pirkimas ir pardavimas

Kartais sunku rasti savo miškui pirkėją. Savaime suprantama, kad eiti ir garsiai rėkti „parduodu mišką“ yra visiškai neefektyvu. Tačiau kaip gi skelbtis, kad Jus rastų tie, kurie perka mišką? Vietų pasiskelbti tikrai netrūksta.

miškasPirmiausia galite pabandyti pasiskelbti vietos laikraštyje. Kiekviename regione yra leidžiami bent jau savaitraščiai, kuriuose yra skelbimų skiltis. Padidinti efektyvumą galima skelbiantis interneto skelbimų lentose, kurių kai kuriose skelbimai iš viso neapmokestinti, o ir informacijos galima pateikti gerokai daugiau nei skelbiantis laikraštyje. Taigi, taip besiskelbiant galima pritraukti kur kas daugiau potencialių pirkėjų.

Kitas būdas parduoti – kreiptis į nekilnojamo turto brokerius. Šie dažniausiai turi nemažą klientų bazę ir gali per ypač trumpą laiką rasti potencialių pirkėjų Jūsų miškui. Savaime suprantama, už pardavimą šie ims nustatytą procentą, tad Jūsų uždarbis šiek tiek sumažės. Tai reikėtų įvertinti, bet jei skubate parduoti – brokeriai yra puikus pasirinkimas.

Skaityti toliau