oras oras sildymo sistema

Oras oras šildymo sistema: privalumai ir trūkumai

Ieškant šildymo sprendimo namams, vienas populiariausių pasirinkimų Lietuvoje yra oras oras šildymo sistema. Tai patikimas ir efektyvus būdas išspręsti namų šildymo klausimą. Todėl jeigu ir Jūs svarstote įsigyti šią sistemą, verta pasidomėti, kaip ji veikia, kokie yra jos privalumai ir trūkumai.

Kaip tai veikia?

Oras oras šildymo sistema kartais yra painiojama su oras vanduo šildymo sistema. Tai gana panašios sistemos, tačiau jų veikimo principas yra skirtingas. Pavyzdžiui, oras vanduo sistema veikia taip, jog iš lauko paimamas šaltas oras, o šiluma jis tampa tuomet, kai yra perduodamas per kitus įrenginius. Pavyzdžiui, per namuose įrengtus radiatorius ar šildomas grindis. Tai pavyksta todėl, jog sistema kartu ruošia ir karštą vandenį. Tai yra didžiausias skirtumas, kuo ši sistema skiriasi nuo oras oras sprendimų.

Oras oras šildymo sistemos taip pat susideda iš vidaus ir lauko blokų ir taip pat naudoja orą iš lauko, tačiau veikia kiek kitaip. Iš lauko paimamas oras, eidamas per sistemas sušildomas ir į patalpas patenka jau Jums reikalingos temperatūros.

Ekologiškas sprendimas

Vienas svarbiausių privalumų, kodėl vis daugiau žmonių renkasi šio tipo sistemas ir šilumos siurblius, yra tai, jog oras oras sistema yra draugiška gamtai. Tai tai ekonomiška ir patikima sistema. Ji neišskiria Co2 į aplinką, todėl labai dažnai ši sistema yra montuojama naujuose šiuolaikiškose namuose. Taip pat ji pasirenkama kai kuriami aukštos energetinės klasės pastatai. Oras oras siurblys veikia efektyviai, tyliai ir padeda sutaupyti net iki 70 proc. išlaidų šildymui.

Skaityti toliau