plauku prieziuros priemones

Plaukų priežiūros priemonės ilgiems plaukams

Sakoma, kad ilgi ir žvilgantys plaukai – gražiausias moters papuošalas. Ir iš tikrųjų: ilgi plaukai grožio etalonu buvo tiek prieš šimtmetį, tiek ir dabar. Tačiau ne paslaptis ir tai, kad turėti ilgus plaukus gali ne kiekviena – jie reikalauja daugiau priežiūros. Jei nusprendėte pamėginti užsiauginti ilgus plaukus, juos prižiūrėti padės tinkamos plaukų priežiūros priemonės.

Natūralių ingredientų galia

Daugelis plaukų priežiūros specialistų rekomenduoja prioritetą teikti natūralioms plaukų priežiūros priemonėms, tačiau ilgaplaukėms tai dar svarbiau. Juk būtent augaliniai aliejai, sviestai ir kiti veiklieji ingredientai maitina plaukus ir prisotina juos reikalingų medžiagų. Kuo daugiau natūralių medžiagų bus sudėtyje, tuo priemonė bus efektyvesnė, o maitinimas ilgiems plaukams itin reikalingas.

Viena dažniausių problemų, kylančių ilgaplaukėms – plaukų sausumas, itin juntamas galiukuose. Dėl sausumo galiukai skilinėja, šakojasi, o plaukai pradeda veltis ir galiausiai tenka juos trumpinti. Kad taip nenutiktų, rekomenduojama rinktis plaukų priežiūros priemones, praturtintas augaliniais aliejais. Tai gali būti įvairių riešutų, alyvuogių, argano ir kiti aliejai, kuriuos dažnai papildo vertingų žolelių ar uogų ekstraktai. Drėgmės neprarasti padeda ir tokie veiklieji ingredientai kaip amino rūgštys, baltymai, provitaminai.

Kokias plaukų priežiūros priemones naudoti?

Skaityti toliau