Galaxy S7 ar S7 Edge?

Jei kada pagalvojote, are įvairūs dėklai telefonams tinka skirtingiems telefonų aparatams, atsakymas labai nevienareikšmiškas. Daugeliu atvejų jis yra neigiamas – dėklai telefonams gaminami konkretiems modeliams ir tinka tik jiems, tačiau pasitaiko labai retų išimčių, kuomet tas pats telefono dėklas tinka tiek vienam, tiek ir kitam telefono modeliui. Dažniausiai tai yra telefonai turintys tokį patį, identišką, korpusą, tačiau skiriasi tik jų pavadinimai dėl tam tikrų techninių savybių. Kaip pavyzdį galima pateikti iPhone 4 ir iPhone 4s modelius. Tiek vienam, tiek kitam telefonui puikiausiai tiks tas pats telefono dėklas.

Skirtumai tarp Samsung Galaxy S7 ir Samsung S7 Edge

Dėklas tavo telefonuiSamsung S7 Edge telefonų supirkimas vyksta taip pat aktyviai, kaip ir Samsung S7 telefonų supirkimas. Kaip bebūtų, nors šie modeliai ir yra iš esmės panašūs, tačiau taip pat turi ir skirtumų, kurie gali rūpėti priekabiausiems mobiliųjų telefonų naudotojams.

Pirmas dalykas, kuris iš karto kris į akį vienas prieš kitą pastačių Samsung Galaxy S7 ir Samsung Galaxy S7 Edge yra dydis. Pastarasis yra keliais centimetrais ilgesnis bei platesnis, todėl tai gali tapti esminiu faktoriumi renkantis telefoną. Naujųjų technologijų fanai žinoma pasirinks didesnį ir naujesnį modelį, kai tuo tarpu žmonės, kuriems labiausiai imponuoja patogumas ir praktiškumas, tikriausiai bus labiau linkę naudoti Samsung Galaxy S7.

Kitas, taip pat tikrai labai svarbus šių dviejų telefonų skirtumas yra kaina. Samsung Galaxy S7 Edge yra daugiau nei šimtu eurų brangesnis už savo kolegą, todėl jei jūsų biudžetas mobiliajam telefonui įsigyti yra ribotas, Edge tikriausiai pasitrauks iš akiračio.

Tiesa, už papildomą kainą, papildomi ir privalumai – Edge pasižymi išskirtiniu ekranu, kuris nesibaigia ties telefono kraštais, bei yra išlenktas. Jis taip pat atrodo kiek patraukliau ir inovatyviau, todėl tai tarsi prestižinė Samsung Galaxy S7 versija, skirta turtingesniems ir prabangą labiau mėgstantiems vartotojams. Tęsiant ekrano temą – abiejų ekranų raiška yra tokia pati, tiesiog vienas didesnis, o kitas mažesnis, todėl akivaizdu, kad mažesniame ekrane visi pikseliai žiūrėsis kur kas gražiau. Tai yra vienas iš tų retų atvejų, kai sumokant mažiau, gaunama geresnė daikto ypatybė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *