Geoterminis šildymas ir jo specifika

Geoterminis šildymas šiandien vis populiarėjantis šildymo būdas. Kodėl? Atsakymas paprastas. Šiandien žmogus kaip niekad susirūpinęs aplinkos gerove, savo sveikata, ekologija. Gamintojai ieško kuo daugiau atsinaujinančių gamtos išteklių panaudojimo būdų. Geoterminis šildymas yra vienas moderniausių šildymo būdų, paremtu pirminės energijos paėmimu iš grunto, oro ar gruntinio vandens ir energijos pavertimu šiluma, kuri vėliau naudojama būstui, statiniams ar vandeniui šildyti. Kad šildymas būtų kokybiškas labai svarbu aukštos kokybės geoterminiai siurbliai. Šiandien straipsnelyje pakalbėsime apie geoterminio šildymo specifiką ir pranašumus.

Geoterminio šildymo specifika

Šildymo galimybėsGeoterminio šildymo privalumai slypi jo saugume, ekologiškume ir ekonomiškume, kadangi išskiriamos šilumos kiekis yra kelis kartus didesnis už šildymui sunaudojamą energiją. Tiesa, geoterminio šildymo įrengimas reikalauja labai didelės investicijos – daugiau nei penkiolikos tūkstančių eurų, priklausomai nuo to, kokio galingumo šiluminis siurblys pasirenkamas, tačiau akivaizdu, kad ateityje tokia investivija atsiperka su kaupu. Geoteriminis šildymas turi daugiau pranašumo, nei, pavyzdžiui, radiatoriai. Būstą apšiltinant būtent geoterminiu būdu, nereikia sukti galvos, kaip išdėlioti baldus, apstatyti kambarius, kad šilumos šaltinis nebūtų uždengiamas. Taip pat, geoterminis šildymas padeda geriau erdvėje paskirstyti šilumą, efektyviau panaudoti atsinaujinančią energiją. Naktinio tarifo efektyviam išnaudojimui labai pagelbsti akumuliacinės talpos įrengimas. Anot specialistų, akumuliacinė talpa visada prailgina šiluminio siurblio tarnavimo laikotarpį. Naktį, kada elektros energija pigesnė, vyksta siubrlio darbas, o diena energija panaudojama apšiltinimui. Prieš įrenginėjant geoterminio šildymo siurblius, labai svarbu įvertinti, kok gruntas siurblio įrangai yra tinkamiausias. Tokiai sistemai labai tinka molingas arba kitoks drėgnas gruntas. Smėlis, tuo tarpu, reikalautų daug daugiau vietos siurblio įrengimui. Be to, reikia nepamiršti, kad energija, kurią šilumos siurblys perduoda yra proporcinga lauko temperatūrai. Jeigu energijos šaltinis yra žemos temperatūros (tai gali būti oras, vanduo, žemė), perduodama energija jūsų būsto apšiltinimui bus maža. Mažas apšiltinimo lygis bus ir įregus per mažą kolektorių. Būtent todėl, prieš montuojant geoterminio šildymo sistemą, patariama įvertinti, kokio dydžio, atsižvelgiant į visus reikalavimus, turi būti geoterminiai siurbliai.

Geoterminių siurblių specialistai

Smart Energy – įmonė, dirbanti ne vienerius metus ir klientams siūlanti aukštos kokybės produkciją. Pagrindinis įmonės siūlomų produktų asortimentas – saulės termo kolektoriai, saulės fotovoltažiniai moduliai, vėjo jėgainės, vėjo jegainės generatoriai, šildymo sistemų automatika, termoenergijos akumuliacinės talpos, vandens talpos, elektros energijos akumuliatoriai. Visi produktai pagaminti pagal Europos sąjungos reikalavimus ir turi garsiausius Vokietijos, Prancūzijos, Austrijos gamintojų vardus. Norintiems čia siūlomi aukštos kokybės boileriai, vėjo jėgainės, Led šviestuvai ir žibintai. Kalbant apie geoterminius siurblius, bendrovė siūlo didelį kokybiškų prekių pasirinkimą. Puikus kainos ir kokybės santykis klientus vilioja įsigyti ilgaamžį, puikiai veikiantį siurblį, jam suteikiama garantija ir garantinė priežiūra.

Geriausi atsiliepimai apie Smart Energy

Tomas ir Ernesta iš Vilniaus besistatydami namą nusprendė, kad jam apšiltinti bus naudojamas būtent geoterminis šildymas. Besidominti ekologinėmis subtilybėmis ir ieškanti būdų gyventi ekonomiškiau pora sugalvojo investuoti į šio šildymo būdo techniką ir užtiktinti puikų apšiltinimo būdą ateityje. Kadangi apie Smart Energy paslaugas ir siūlomą produkciją Tomas ir Ernesta buvo girdėję puikių atsiliepimų, kreipėsi būtent į šiuos specialsitus. Buvo suteikta kokybiška konsultacija, patarta apie kolektroriaus dydį, reikiamas grunto savybes ir kitą specifiką. Pora išsirinko kokybišką, kiek didesnės kainos geoterminį siurblį, orientuodamiesi į taupymo būdus ateityje. Jauniems sutuoktiniams buvo labia svarbu gauti kokybišką ir solidžią garantiją, kad ateityje nereikėtų kankintis, ieškant būdų, kaip pašalinti gedimus. Jau metai, kaip Tomasn ir Ernesta apšiltina būstą geoterminiu šildymu. Pora tiki, kad visi Smart Energy geoterminiai siurbliai yra aukštos kokybės.

1 komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *