Gėlės internetu: dažniausiai užduodami klausimai

Kartais norisi nustebinti brangius žmones tam tikromis progomis (o gal – ir be progos?) ir padovanoti jiems gėlių, tačiau, deja, tai ne visada galime padaryti, nes esame pernelyg toli. Taigi, šiuo atveju gelbsti gėlių pristatymas Vilniuje, kuris gali padėti nudžiuginti artimus žmones, kad ir kur bebūtumėte.

Kokiomis progomis gali būti pristatomos gėlės? Progų gali būti begalė. Kadangi įmonės, siūlančios gėles į namus, ne tik gali pristatyti vazonines gėles, bet ir specialias puokštes, galite užsakyti gėlių praktiškai bet kokiomis progomis, pavyzdžiui, jubiliejaus ar vestuvių proga.

Per kiek laiko pristatomos gėlės į namus? Tai priklausys nuo to, kada pateiksite užsakymą bei jį apmokėsite. Jei tai padarysite įmonės darbo metu, gėlės galės būti pristatytos dar tą pačią dieną.

Kiek kainuoja gėlių pristatymas? Paprastai pristatymas kainuoja apie dešimt litų, tačiau, jei gėlių užsakoma už tam tikrą sumą, pats pristatymas gali ir nieko nekainuoti.

Kaip užsakyti gėles? Tai galima padaryti dvejopai: telefonu arba internetu. Telefonu galima tiesiogiai susitarti dėl smulkmenų, o internetu reikėtų užpildyti specialią formą.

Kokias gėles galima užsakyti internetu? Internetu gali būti užsakomos skintos, vazoninės gėlės, o taip pat ir puokštės, kurių kompozicijos gali būti sukurtos atsižvelgiant į asmeninį skonį. Skintos gėlės taip pat gali būti derinamos ir surišamos pagal jūsų pageidavimus.

Ar gėlės internetu – brangu? Tai tikrai nekainuos brangiau nei pirkti gėles įprastoje parduotuvėje, tačiau teks sumokėti ir pristatymo mokestį. Tai gali būti puikiu sprendimu, kai, pavyzdžiui, gyvenate užsienyje, ir norite nusiųsti gėlių jūsų brangiam žmogui.

Kaip apmokėti užsakymą? Tą padaryti galite pervesdami reikiamą pinigų sumą į nurodytą sąskaitą. Jūsų patogumui paprastai būna nurodytas ne vienas sąskaitos numeris, taigi, perveskite pinigus į tokį pat, kaip ir jūsų bankas.

Taigi, tai gėlės į namus gali būti geriausiu sprendimu, kai norite nudžiuginti jums brangų žmogų. Tai jums tikrai nekainuos brangiai, o gėles gavęs asmuo bus maloniai nustebintas bei nudžiugęs. Nepamirškite, kad mylimiems žmonėms itin svarbu rodyti savo meilę ir šilumą, o gėlių užsakymas į namus gali būti gražus gestas, norint išreikšti jausmus. Jei jums kils klausimų, kaip atlikti užsakymą, visada galite kreiptis į įmonę, teikiančią gėlių pristatymo paslaugas. Leiskite jūsų brangiam asmeniui pasijusti ypatingu!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *