Gėlių spalvų reikšmės iš jų pristatymas į namus

Retas susimąsto, kokios spalvos svarbios mūsų gyvenime. Juk jos labai paprastai gali pakoreguoti mūsų nuotaiką ir jausmus. Dažnai net patys nesuvokdami visiškai neatsitiktinai pasirenkame konkrečių spalvų sienas kambariuose ar drabužius. Paprasčiausiai, kiekviena spalva turi tam tikrą simboliką, kuri mus seka kasdien ir formuojasi žengiant kiekvieną žingsnį. Viskas remiasi į mūsų psichologiją, kuri daugeliui tokia miglota. Labai panašiai viskas vyksta ir su gėlėmis. Deja, ne visi žino, kokias konkrečiai gėlių spalvas rinktis siekiant pasakyti kažką konkretaus ir asmeniško. Gėlių pristatymas, šiuo metu, vis labiau plintanti paslauga, kuri padeda nudžiuginti kiekvieną tiek kokios nors progos metu, tiek įprastą, kad nepaskęstume rutinoje, kuri kartais taip gąsdina. Juolab, Lietuvoje gėlės į namus vis labiau populiarėja ir, rodos, net nebeverta keliauti į parduotuves. Užtenka užsisakyti paslaugą ir laukti, kol jis realizuosis profesionalų pagalbą.

gėlių pristatymasJei nežinote, kokios spalvos konkrečiai gėlių jums reikia – pasikonsultuokite su profesionalais. Jie pateiks geriausius ir labiausiai tinkančius pasiūlymus. Visgi, kiekvienam taip pat reikėtų žinoti tokio pobūdžio informaciją. Ypač vyrams, kurie dažnai nieko apie tai visiškai nenusimano.

Raudonos spalvos gėlės simbolizuoja meilę. Šitą žino daugelis. Rodos, nešti raudonas rožes yra labai įprasta ir aišku. Tačiau nepamirškite, kad ne vien rožės simbolizuoja šiltus ir taurius jausmus. Gili paslaptis slypi spalvoje. Raudonas gėles reikia dovanoti ypač stipraus charakterio asmenims.

Balta spalva – skaistumo, nekaltybės simbolis. Jas reikia dovanoti jauniems žmonėms. Gimtadienio proga – taip pat labai geras pasirinkimas. Dažnai balta spalva simbolizuoja ir pagalbą bei atsidavimą, tad metinių proga taip pat reikia rinktis šios spalvos gėleles. Gėlių pristatymas apima profesionalus, kurie padės suformuoti nuostabaus gražumo puokšteles.

Rožinės spalvos gėlės simbolizuoja taurių jausmų užgimimą. Dažnai dovanojamos su ta pačia potekste, kaip ir baltos gėlelės. Rožinės tulpės – vienas labiausiai rekomenduotinų pasirinkimų.

Geltona spalva simbolizuoja amžinybę. Daugelis netgi ją sieja su ištikimybę ir amžinumu. Optimizmas taip pat dažnai lydi šią spalvą, kadangi jos labai ryškios ir geba kiekvienam praskaidrinti nuotaiką.

Dovanoti juodos spalvos gėles tikrai nėra blogas ženklas, paprasčiausiai, tuomet jau gėlės turi derėti prie atitinkamos dovanos. Vienos jos neatrodys labai estetiškai. Nebent pastarąsias suderinus su rožinės spalvos akcentais.

Gėlių pristatymas gali pradžiuginti artimą žmogų. Juk pabėgti nuo rutinos yra taip paprasta – užtenka gabaliuko meilės, pasitikėjimo ir noro parodyti artimam žmogui, koks jis jums yra brangus. O kas puokštės išsirinkimas nebūtų atsitiktinis – pasinaudokite mūsų suskirstytų gėlių pagal spalvas arealu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *