Gerard stogo danga

Su vyru nusprendėme pabėgti iš miesto triukšmo ir savo šeimyninį lizdelį sukurti kažkur atokiau nuo šurmulio, kažkur arčiau gamtos. Ypač, kad tokiu atveju turėtume galimybę gyventi ne daugiabučiame, o pasistatyti savo nuosavą namuką, tokį, apie kurį svajojome jau ilgą laiką. Smagu, kad žemės paieškos neužtruko itin ilgai, ir po kelių mėnesių jau turėjome žemės lopynėlį. Visai šalia miškas, šiek tiek tolėliau teka siauras, bet sraunus upeliūkštis. Iki miesto vos dešimt minučių mašina. Vieta tarsi iš pasakos. Kadangi namelio maketu bei brėžiniais jau buvo pasirūpinta iš anksto, tai nieko nelaukdami pradėjome statybas.

stogo dangosVisos namelio smulkmenos buvo apgalvotos iki mažiausių detalių. Dideli, žemę siekiantys svetainės langai, kokybiškai apšiltintos sienos, valgomasis sujungtas su virtuve – mes net žinojome, kokios vyraus spalvos, kokių reikia įsigyti dekoracijų, kad mūsų namelis pamažu artėtų prie to, apie kurį tiek svajojome. Kai pradėjo dygti antrojo aukšto sienos supratome, kad vieno dalyko nepagalvojome – kokia gi turėtų būti stogo danga? Pravažiuodami pro miestelius esame matę įvairiausių spalvų stogų, bet kaip išsirinkti ne tik gražų, deranti prie bendro namo vaizdo, bet ir kokybišką. Šis klausimas mums nedavė ramybės visą statybų laikotarpį. Pirmiausia nusprenėme pasiskaitinėti savarankiškai ir tik tada, kai turėsime jau keletą išsirinktų variantų, pagalbos kreiptis į specialistus, kad padėtų galutinai apsispręsti.

Iš tiesų internete šiuo klausimu informacijos rasti pavyko. Ir labai naudingos. Tokios naudingos, kad net be specialistu nusprendėme, kokią stogo dangą pasirinkti. Tai Gerard stogo danga. Ši stogo danga jau gaminama net 58 metus. Jos šalis – Naujoji Zelandija. Pagaminta naudojant moderniausias technologijas, dengta cinko aliuminiu su akmens pabarstais. Mus ypač nustebino, kad jai suteikiama rašytinė 50 metų garantija. Tai garantija nuo rūdžių susidarymo, spalvos išblukimo, samanojimo. Taip pat tai puiki izoliacija nuo lietaus skleidžiamo triukšmo. Gerard Stogo dangas galima rinktis iš 19 spalvų ir 6 faktūrų. Dengimas ypač greitas ir patogus, taigi šiuos darbus būtų galima betgi atlikti patiems savarankiškai. Montavimas nereikalauja jokių tvirtų ir brangių stogo konstrukcijų.

Skamba gal ir juokingai, bet daugiausia laiko praleidome rinkdamiesi stogo spalvą bei faktūrą. Galų gale likome prie stogo dangos Gerard Diamant, pasirinkome tamsiai žalią spalvą, kad net žiemą jaustume, kad visai netrukus ateis pavasaris ir visa gamta, kurios aplink mus tiek daug, prisiderins prie mūsų namelio. Smagu, kad šiuo sprendimu nepasigailėjome.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *