Kur, kaip ir kada naudoti frazę „superkame automobilius“

„Kad ir kokioje Lietuvos vietoje dabar būtų jūsų automobilis, jums tikrai nekils jokių kliūčių, jį parduodant. Be abejo, tai bus, jei nesirinksite skelbimų. Mes superkame automobilius ir turime labai didelę patirtį šioje rinkoje. Kiekvienas klientas, kuris nori parduoti jam priklausantį automobilį, gali tai padaryti dar šiandien. Visiškai nebūtina laukti ištisas dienas ir bendrauti sau dešimtimis potencialių pirkėjų. Jums tereikia vieno skambučio.“

supirkimasŠiais žodžiais teko įsitikinti ir pačiam. Anksčiau buvau labai didelis skeptikas ir apie automobilių supirkimą niekuomet negalvodavau, kaip apie gerą pasirinkimą. Rinkdavausi visiems gerai žinomų tinklalapių siūlomas paslaugas, kurių dėka paskelbdavau apie savo transporto priemonę. Kadangi per daugybę metų automobilį yra tekę parduoti ne vieną kartą, turėjau patirties ir dažniausiai ji būdavo tikrai nepavydėtina – transporto priemonę pavykdavo parduoti negreičiau nei per vieną savaitę.

Bet kuriuo atveju, nenorėjau keisti savo pardavimo įpročių, todėl ir toliau rinkausi internetinius skelbimus. Žinoma, galiausiai viskas apsivertė aukštyn kojom, nes paskutiniam automobiliui pirkėjo teko ieškoti visus du mėnesius. Trūko kantrybė. Prisiminiau vieno žmogaus žodžius – „superkame automobilius ir prireikus, galime tai padaryti tą pačią dieną“. Nors man tai skalbėjo gana neįtikinamai, nusprendžiau pabandyti.

Sprendimas buvo teisingas. Turbūt dabar daugeliui įdomu, kaip viskas vyko? Įvedęs į internetinę paiešką frazę „superkame automobilius“, vos per kelias sekundes iš pateiktų rezultatų išsirinkau vieną automobilius superkančių žmonių tinklalapį. Vos tik jame apsilankiau, prieš akis iš karto pamačiau telefono numerį ir papildomą informaciją, kuri man labai pravertė. Negaišau daugiau laiko ir paskambinau.

Beje, turėčiau pridurti, kad tinklalapyje taip pat buvo ir anketa, kurią galėjau užpildyti. Nors, kaip vėliau supratau, naudojantis anketa atsakymo galima sulaukti taip pat greitai, šios galimybės nepasirinkau. Taigi, pokalbis ilgai netruko, nes, paaiškinęs, koks tai yra automobilis ir su kokiomis bėdomis jis susidūrė, labai greitai nusprendėme, kokia kaina būtų tiksliausia.

Tai tikrai nebuvo tas atvejis, kurio metu aš būčiau gavęs neįtikėtinai mažai. Sakyčiau, kad buvo priešingai ir kainos už mano parduodamą automobilį pasiūlymas buvo labai patrauklus. Negalėjau atsisakyti ir toliau laukti, kol kada nors atsiras pirkėjas. Tai buvo puiki proga, siūlanti ne tik gerus pinigus, bet ir taupanti mano laiką. Susitikome šalia mano namų, t.y. ten, kur stovėjo parduodama transporto priemonė. Dar kartelį aptarėme automobilio būklę ir, sutvarkę dokumentus, atsiskaitėme. Supratau, kad tereikia nepamiršti tų kelių paprastų žodžių „superkame automobilius“ ir jau tą pačią valandą galima rasti automobilio pirkėją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *