Gruzijoje apsistojome egzotiškoje sodyboje

Sodyba nuomaiNežinau, kiek Lietuvoje kainuotų tokios sodybos nuoma, tačiau mums Gruzijoje labai pasisekė. Kaip žinote, ten visi žmonės labai palankiai sutinka lietuvius, todėl dažniausiai ir smagu dirbti ten būna. Dėl to ir sodybos nuoma mums ten pavyko tikrai pigi. O jau egzotika, o jau vaizdai – tiesiog nuostabu.

Kelionė po Gruziją

Pirmiausiai, prieš priartėjant prie tos sodybos, mes tiesiog, kaip paprasti keleiviai, maloniai keliavome po šią šaunią šalį. Tikrai labai smagu ir gera pamatyti, kaip žmonės gyvena visokiuose kaimeliuose, kaip gyvenimas skiriasi kaime ir mieste. Tai dalykai, kurių tu taip paprastai nepajausi tik žiūrėdamas nuotraukas internete. Turi pats keliauti, pats pajausti, pats suprasti, kas ir koks yra tas gyvenimas. Be to, kelionė yra tai, kas gali būti nuostabaus, kai mes norime pamiršti savo įprastas problemas. Juk taip dažnai jos atrodo didelės tik dėl to, kad tu pats nežinai, kas yra tavo laimė, kad tu užsibūni per daug savo aplinkoje, savo rutinoje. Tada tau reikia kažką daugiau daryti, rasti tuos pačius geriausius būdus atsipalaiduoti ir taip toliau. Gruzijoje mes aplankėme sostinę, taip pat ir Batumį – nuostabų miestą, kuriame galima pamatyti tokių dalykų, kokių nebuvai matęs anksčiau. Taigi, jūra, puikus klimatas, geros kainos, skanus maistas ir labai draugiški žmonės – tai yra poilsis.

Sodyba netoli Tilibisio

Kaip ir planavome, praleidome kelias dienas pačioje Gruzijos sostinėje. O toliau buvo numatytas kitas dalykas – tai kelionė už miesto, kur turėjo būti sodybos nuoma. Ten planavome pabūti savaitę, tiesiog atokiau nuo miesto. Gamtoje, tarp kalnų, ežerų, nuostabiose vietose. Žinojau, kad bus karšta, nes vasarą visada būna karšta. Dėl to ir norėjosi pabūti nuostabioje Gruzijos gamtoje kažkiek laiko. Tai tikrai yra svarbu žmonėms, kurie dirba intelektinį darbą. Visiems reikia kažkokio protinio poilsio ir galimybės susikaupti, pailsėti gamtoje. Mums ta sodybos nuoma tai suteikė. Iš tiesų buvo nuostabūs rytai ir nuostabus poilsis. Kas rytą šeimininkė gamindavo tikrus skanius gruziniškus pusryčius. Tokių pavalgius ir dangus mėlynesnis, ir žolė žalesnė. Be to, tikrai labai smagu girdėti ir paukščiukus, kurie nuo ryto visokiais balsais sodyboje čiulba. Kadangi čia buvo įrengta europietiška pramogų zona, buvo galima eiti degintis ir prie baseino, ir toliau – prie ežero. Galima buvo gauti specialius vaikščiojimo batus ir su jais kopti į tą nedidelį kalną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *