Guminiai batai: ne tik misijoms, bet ir madai

Kai vieniems žmonėms guminiai batai yra žygiams, žvejybai, darbams lauke skirta avalynė, kitiems tokia amunicija labiau susijusi su stiliumi. Klausiame įvairių žmonių ir prašome pasakyti, kam jie naudoja guminius batus, ir kokius juos labiausiai mėgsta.

Ištikimas žvejys

Guminiai batai kelionėms į miškąIštikimas žvejys Vincas sako, kad jis turi tik vienus guminius metus, ir keičia juos kas penkiolika metų. „Mano batai yra geri, vokiški, ir nematau reikalo dažnai pirkti naujus. Kartais kur nors turguje ar žūklės prekių parduotuvėje pamatau kitus gerus, bet neperku. Nors lyg ir norisi pasiduoti tai reklamai ir nusipirkti, bet neperku, nes ką žinau, gal gyvensiu tik 5 metus, aš jau senas, o tų batų neprireiks. Man atrodo, čia labai svarbus dalykas – gyvenime neprisipirkti to, ko tau tikrai nereikia. Nes kai be reikalo prisiperki, tai paskui tik gailiesi dėl to. Aš turiu labai gerą avalynę, mano guminiai batai tarnauja ilgai, nes aš moku juos dėvėti. Kiti žmonės, būna, labai neatsargiai naudoja savo daiktus, nesaugo, netgi mėto kur nors. Taip kaip gali norėti, kad jiems batai ar kas nors kitas ilgai tarnautų. Negali tiesiog norėti tokio dalyko. O man norisi, kad viskas būtų gerai, kad aš galėčiau su savo guminiais labai ilgai dar žvejoti“, – sako žūklės specialistas.

Kelionių mėgėja

Į keliones nuolat mėgstanti leistis Akvilė tikina, kad geri guminiai batai yra taip pat svarbu kaip ir geri sportiniai bateliai. „Žmonės dažniausiai galvoja, kad į kelionę vykstant reikia turėti patogius sportinius ėjimo batus. Bet man atrodo, kad lygiai taip pat svarbu ir kompaktiški bei patogūs guminiai batai. Aišku, jeigu turi labai mažą bagažą, tai kažkokių mažiausių batelių jau tada nesiveši. Bet, jeigu turi kažką tokio mažesnio, lengvesnio, tokius batus, tai būtinai juos reikia pasiimti. Jeigu keliauji ne tik po miestą, bet ir eini kažkur į gamtą, net jeigu tai šiaurinė pakrantė vandenyno, tai tave turbūt dažnai taškys vanduo ir jūra, ir dėl to batus turėti reikia“, – sako studentė.

Miesto stileiva

O štai miesto stileiva Marius sako, kad jam guminiai batai labai gerai dera prie raštuoto megztinio ir specialiai jam dizainerio sukurtos vyriškos rankinės. Marius stengiasi puoselėti savo stiliuką, kad neprapultų didelėje miesto minioje, nes juk miestuose žmonės mažai kreipia dėmesio vieni į kitus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *